Kobieta i Auto - co o tym sądzicie ?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Co uważacie na temat kobiet za kierownicą ?
  
 
chyba sie komus nudzi. przynajmniej ja tak mysle.
  
 
Nikomu się nie nudzi, to wbrew pozorom rzadna prowokacja tylko poważny temat. Ponieważ niektórzy w ogóle nic na ten temat nie sądzą, niektórzy uważają, że dobrze prowadzą, a niektórzy że z natury tragedia. Występuje u niektórych pewien stereotyp "Baby za kółkiem".
  
 
Cytat:
2006-04-02 22:28:47, tomek_r pisze:
Co uważacie na temat kobiet za kierownicą ?



Wygodniej jest na tylnym siedzeniu.
  
 
Cytat:
2006-04-02 22:33:06, KiLeR pisze:
Wygodniej jest na tylnym siedzeniu.




Chyba, że rozkładasz siedzenia i masz turystyczny materac z tv mango. a tak na poważnie ?
  
 
Ja lubię panie za kierownicą szczególnie, gdy mogą przywieść moją pijaną dupę z imprezy A tak już całkiem serio to moje zdanie jest takie, że na to niema reguły po prostu są dobrzy i źli kierowcy zarówno kobiety, jaki i mężczyźni ot tyle.
  
 
A tak na powanie to moja kobitka usilowala zrobic prawo jazdy w PL chiba dwa razy, bezskutecznie...Jak trenowala Fiaciorem to chyba Fiacior jej nie polubil za bardzo, a ja stwierdzilem dyplomatycznie, ze to wina braku wspomy
Teraz wymyslilismy koncepcje, ze Aga zrobi prawo jazdy w UK i przynajmniej nie musimy sprzedawac Rovera.Ciekaw jestem jak to bedzie,hehe.
A ogolnie to wsrod kobiet jest chyba podobny odsetek dobrych kierowcow,co wsrod facetow.Z tym, ze kazdy facet jest zajebiscie gleboko przekonany o swych wybitnych umiejetnosciach jezdzieckich,a kobieta jak jezdzi zle to sie tego nie wstydzi...
  
 
Dalem babie kiedys Śliwke. Nigdy wiecej.
  
 
Ale wiekszosci dla wiekszosci kobiet jezdzacych autem powinny byc wybudowane oddzielne pasy ruchu.

BTW:
Kao a co wkoncu odpaliłes padake?
  
 
Ja to w sumie nie mam nic przeciwko kobietom i samochodom razem ...
  
 
Każdy robi błędy i nie jest to regułą, ale kiedyś czytałem jakieś badania nt jazdy kobiet i mężczyzn i wyszło na to że kobiety i mężczyźni tak jeżdżą jak zachowują się w życiu tzn.

Mężczyzna ma wąski punkt widzenia przez co szybciej podejmuje decyzje podczas jazdy nie oznacza to jednak, że widzimy tylko środek jezdni i heja banana. Kobiety natomiast widzą szerzej, co nie oznacza, że widzą pobocze + jak kto ma w domu przy drodze. Chodzi o to, że w ich głowach pojawia się wiecej możliwych sytuacji, przez co czas na wybranie najlepszej opcji w danej sytuacji się wydłuża.

A moje zdanie jest takie. Każdy potrzebuje praktyki. Bo jak facet daje kobiecie samochód raz ma ruski rok to się potem nie dziwmy, że kobiety gorzej jeżdżą. U mnie w domu jest równy podział (jak jeździmy Hundayem albo Toyota, bo Angela do Fiata nie wsiada za kółko - taki uraz psychiczny, długa historia).

Znam również kobiety, z którymi strach jeździć ale nie dlatego, że źle jeżdżą - wręcz przeciwnie. Czasami człowiekowi się głupio robi, że tak nie potrafi
[edit: literówki]


[ wiadomość edytowana przez: esp dnia 2006-04-02 23:18:46 ]
  
 
Janusz: podoba mi się Twój punkt widzenia.
  
 
Cytat:
2006-04-02 23:07:59, Janusz_K pisze:
Ja to w sumie nie mam nic przeciwko kobietom i samochodom razem ...


Zauważ, że wszystkie są OBOK aut, a nie za kierownicą
  
 
Cytat:
2006-04-02 23:45:39, Julo pisze:
Zauważ, że wszystkie są OBOK aut, a nie za kierownicą



Wiem i dlatego nie mam nic przeciwko...
Przeca w temacie nie ma nic, że mają byc za kierownicą...


[ wiadomość edytowana przez: Janusz_K dnia 2006-04-02 23:55:21 ]
  
 
Dlaczego one zaslaniaja takie ladne auta?
  
 
esp pisze
Cytat:

A moje zdanie jest takie. Każdy potrzebuje praktyki. Bo jak facet daje kobiecie samochód raz ma ruski rok to się potem nie dziwmy, że kobiety gorzej jeżdżą.



dokładnie, moja Marta jeździ dużo, miesięcznie ok 1000km i dlatego jeździ nieźle

często przysypiam na prawym fotelu jak z nią jadę, a niekoniecznie jestem naflintowany

Panowie dajcie jeździć swoim babkom!!!
  
 
przegieliście szowiniści!!!

Powiem Wam tak, miałem doczynienia z wieloma kobietami które wiedziały do czego słuzy to kółko i to sterczy z podłogi. Nie jeżdziły wcale gorzej od mężczyzn a może i lepiej. Widziałem tez mnóstwo mężczyzn którzy jeżdza bardzo źle i co? i nikt sie tego nie czepia??
Powiem Wam coś, ponieważ jest utarty stereotyp o kobietach za kółkiem to tak naprawdę kobieta musi być dwa razy lepsza żeby mężczyzna uznał ja za tak samo dobra jak on.



[ wiadomość edytowana przez: Duuch dnia 2006-04-03 09:02:01 ]
  
 
Cytat:
2006-04-03 07:51:43, Duuch pisze:
przegieliście szowiniści!!!



Mam nadzieje, ze nie mowisz o wszystkich postujacych przed Toba, poniewaz nie wszyscy maja zly stosunek do kobiet kierowcow.
  
 
Cytat:
2006-04-03 08:45:03, esp pisze:
Mam nadzieje, ze nie mowisz o wszystkich postujacych przed Toba, poniewaz nie wszyscy maja zly stosunek do kobiet kierowcow.


oczywiście że o tym wiem
  
 
Cytat:
2006-04-03 07:51:43, Duuch pisze:
przegieliście szowiniści!!! .......... to tak naprawdę kobieta musi być dwa razy lepsza żeby mężczyzna uznał ja za tak samo dobra jak ona.

Więcej !!! I on niestety ma rację !!!!!!!!