Czy w mk5 wogóle były....

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Czy w mk5 wogóle były elektryczne szyby z tyłu ??
Jesli nie to powiedzcie czy ktoś to wyrzeźbił może samemu ?
(wiem ze w kombi tak, a jak jest z hb ?? )


[ wiadomość edytowana przez: polityk dnia 2006-06-23 22:37:04 ]
  
 
jessu ale meczys Grzesiu temat szyb

kupiles? zalozyles? ile cie wyszlo?
  
 
kupiłem
dziś caly dzień zakładałem i założyłem
wyszło mnie tyle:
http://allegro.pl/show_item.php?item=110139226
instalacja była w essim na szczęście
Męczy mnie brak przekaźnika i oryginalnych przycisków, które i tak chce zastąpić np. takimi z audi a6 tylko, że tam panel jest na 4 szybki...
przydałoby sie dowiedziec coś o tyle

p.s.
popełniłem prace dekarskie za pomocą matu soudal skoro juz mialem drzwi rozebrane :]
tak 75% powyklejałem



[ wiadomość edytowana przez: polityk dnia 2006-06-23 22:38:38 ]
  
 
gadaj z jankiem lub dyna ma orginalne przyciski za 45 zl z plastikiem

ale janka trza naklonic zeby zawital do krk w niedziele
  
 
ale mnie oryginalne przyciski nie kręcą
narazie mam od mk6 założone, ale docelowo beda takie:
http://www.allegro.pl/item109515837_wlacznik_podnoszenia_szyb_do_audi_a6_97.html
tylko ładnie wyprofilowane w drzwiach
ale to grubsza robota, więc narazie zostaje z tym co mam

do Janka napisałem pw co do przekaźnika
mam nadzieje, że będzie w krk
  
 
W cabrio miałem wszystkie 4 szybki elektryczne
  
 
oryginalnie w mkV na tyle Grzesiu były na 99% tylko w cabrio, w 5D, sedanie i kombi nie spotkałem się nigdy z czymś takim
  
 
A czy el szybki przednie podejdą do tylnych drzwi
  
 
Cytat:
2006-06-24 00:01:26, YaNeK1 pisze:
A czy el szybki przednie podejdą do tylnych drzwi


na pewno nie.
  
 
Cytat:
2006-06-24 00:01:26, YaNeK1 pisze:
A czy el szybki przednie podejdą do tylnych drzwi


w cabrio wystarczy zrobic taki knif, ze przeklada sie sam silniczek zamist bebenka z korbka. wiec moze i w zwyklym essi taki patetnt zadziala ze z przednich mechanizmow sciaga sie silniczek i wklada go do tylnich mechanizmow
  
 
ktoś kiedyś w kombicy robił właśnie myk z samym silniczkiem
tylko z tego co pamiętam to on miał z cabrio właśnie z tyłu silniczki.

czyli rozumiem, że jak sie rozbierze podnośnik do przodu to w środku na silniczku będzie taka zębatka ze moż podejść tak Liked ?:>
  
 
Cytat:
2006-06-23 23:52:41, VinCe pisze:
oryginalnie w mkV na tyle Grzesiu były na 99% tylko w cabrio, w 5D, sedanie i kombi nie spotkałem się nigdy z czymś takim


okej, a jak z wyższymi mk ??
no bo skoro silowniki przednie podchodzą wszystkie wszędzie...
to może (o ile były) da sie z mk7 założyć :>
  
 
Cytat:
2006-06-24 11:35:32, polityk pisze:
ktoś kiedyś w kombicy robił właśnie myk z samym silniczkiem tylko z tego co pamiętam to on miał z cabrio właśnie z tyłu silniczki. czyli rozumiem, że jak sie rozbierze podnośnik do przodu to w środku na silniczku będzie taka zębatka ze moż podejść tak Liked ?:>


dokladnie.. zebatka jest idenstyczna a w manualbnym mechanizmie nawet sa przygotowane otwory pod silniczek. tyle ze nioe wiem jak to jest w zwyklym essim
  
 
to fajnie
zaczynam kase zbierac

A czy ktos probowal zamontowac dluzsze rpowadnice do szyb tak aby z tylu opuszczaly sie tak jak z przodu czyli do samego dolu ???
nie planuje predko wozic malych dzieci a czasem to drazni ze te szyby nie ida do samego dolu
  
 
Cytat:
2006-06-25 14:12:47, polityk pisze:
to fajnie zaczynam kase zbierac A czy ktos probowal zamontowac dluzsze rpowadnice do szyb tak aby z tylu opuszczaly sie tak jak z przodu czyli do samego dolu ??? nie planuje predko wozic malych dzieci a czasem to drazni ze te szyby nie ida do samego dolu


to raczej nie chodzi o prowadnicę tylko o kształt drzwi.. po prostu szyba dalej nie zejdzie bo nie ma miejsca..
  
 
buuuu a juz myslalem ze by sie jakos dalo cale podnosniki z przodu dorzezbic...
no coz, szkoda
  
 
Cytat:
2006-06-24 11:35:32, polityk pisze:
ktoś kiedyś w kombicy robił właśnie myk z samym silniczkiem tylko z tego co pamiętam to on miał z cabrio właśnie z tyłu silniczki. czyli rozumiem, że jak sie rozbierze podnośnik do przodu to w środku na silniczku będzie taka zębatka ze moż podejść tak Liked ?:>



nie ktos tylko ja...
i nie od cabrio tylko od scorpio (latwiej dostepne)
...i duzo kombinowania nie ma
w kombi trzeba tylko troche drzwi usunac i wszystko pasuej pieknie wiecej w tym watku


[ wiadomość edytowana przez: borys dnia 2006-06-25 14:36:16 ]
  
 
Cytat:
2006-06-25 14:35:42, borys pisze:
nie ktos tylko ja... i nie od cabrio tylko od scorpio (latwiej dostepne) ...i duzo kombinowania nie ma w kombi trzeba tylko troche drzwi usunac i wszystko pasuej pieknie wiecej w tym watku [ wiadomość edytowana przez: borys dnia 2006-06-25 14:36:16 ]


tak mi sie właśnie wydawało że to ty tylko pewny nie byłem