Mało paliwo-zła jazda!!!

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witam.co jest grane?jak mam mało paliwa w baku, przy dodaniu wiecej gazu auto zaczyna mulić i nie ma przyspieszenia.zachowuje sie tak jak by paliwo mialo sie zaraz skonczyc.A mam jeszcze ok6 litrów!Pomocy!
  
 
No nie wiem, jak pomóc. Ale jeżeli jest mało paliwa prawdopodobnym jest, że kilka procent zawiesiny paliwowej (nie paliwa) to fusy z brudów lub odpadki ścianek zbiornika, które chcą się wydostać ze zbiornika poprzez pompkę paliwa . Rozwiązaniem jest zatankować, co jak rozumiem jest problemem finansowym. Co to jest 6 litrów? Tyle, co nic. Ale też kiedyś byłem młody i biedny. Teraz już nie jestem młody. A tankować trzeba.
  
 
Witam. 6l to tyle co nic,Prawie sie rozleje to dnie zbiornika i przy jezdzie ciagnie wszystkie brudy.Do tego byc moze male cisnienie paliwa i efekt masz jaki masz.
Rada: Tankuj wiecej i niewyjezdzaj wszystkiego do konca.Co poliwo drogie?? Moze czas zalozyc LPG
  
 
eeeeeeee kit chłopakowi wciskacie u mnie w dieslu (moze w benzynie jest inaczej) po przebiegu 265tyś zostal wyjety bak (przy okazji robienia blacharki) w celu naprawy wskaznika paliwa i przezylem szok !!! myslalem ze bedzie pelno jakiegos mułu a tu nic !! zbiornik czysty, 0 pruszy, odlamkow czegos tam, brudu itp. A może kolega ma wgniecony zbiornik i mu pompka do konca paliwa nie wyciaga, poza tym 6l podczas jazde sie kolysze po calym zbiorniku i moze zasysac powietrze, chociaz u mnie sciaga rope co do kropli
  
 
No niewiem.Biorac pod uwage jalosc naszego paliwa na stacjach,to raczej nasza diagnoza niejest zla.