Zegary, czy zamiana jest mozliwa??

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witam,
zastanawiam sie czy jest mozliwa wymiana zegarow, konkretnie mam na mysli to ze jesli mam zegary bez obrotomierza to czy da sie wkrecic z obrotomierzem i czy wymyga to jakis dodatkowych podlaczen czy jakiejs grubszej roboty??

z gory dzieki za info i dobre rady

pozdrawiam
  
 
absolutnie jest to mozliwe Spec ze mnie zaden, ale wiem ze podlaczenie obrotnika to nie jest wielka filozofia
  
 
D rade. Poszukaj w archiwum, było nie raz.
  
 
szukam szukam i nic konkretnego nie znalazlem, jesli ktos robil juz cos takiego niech da znac, bede wdzieczny jesli udzieli mi wskazowek gdzie co i jak podpiac itd., ja narazie wiem tyko jak wymienc zegary, heh, ewentualnie zarowki hahaha

pozdrawiam
  
 
Cytat:
2007-04-06 01:18:38, pataj18 pisze:
szukam szukam i nic konkretnego nie znalazlem,




Może szukałeś nie tam, gdzie trzeba. Sprawa była tyle razy omawiana, że aż się niedobrze robi. Naprawdę trochę inwencji proszę.
  
 
ok, poszukam dokladniej ale jesli ktos ma ochote mi pomoc to zapraszam
  
 
Może nie ta wyszukiwarka Szukasz na forum czy w google? Bo nie wiem czy komuś bęzie się chciało jeszcze o tym mówić, większość ma dość
  
 
szukalem na forum, wprawdzie bylo tam co nie co na ten temat ale nic konkretnwgo co by mnie interesowalo, moze jestem slepy i cos pominalem, hmmm, nie wiem

poszukam pozniej, teraz zabieram sie za pucowanie mojego autka, ach bedzie jak nowy,

pozdrawiam

wesolych swiat!!!
  
 
pewnie ze jest mozliwe. a to diesel czy bynka?? ja u siebie zakladalem do diesla to tylko kabelek od alternatora prowadzilem i wszystko gitara , w benzynie chyba od cewki sie prowadzi ale jesli sie myle to niech ktos mnie poprawi. no i oczywiscie jesli masz diesla to obrotomierz musi byc do diesla tak samo masz benzyne to od benzyny musza byc zegary bo bedzie zle pokazywal ...
  
 
wez po prostu wymien zegary , powinno działac bez zadnej zbednej roboty wypniesz koste i wepniesz w nowe zegary
  
 
oczywiscie ze benzyna, nie jestem pewien czy tak poprostu wystarczy wymienic zegary i git wszystko dziala
  
 
a przydaly by sie, zawsze jest to pomocne,
rozmawialem na ten temat z kolega ale ktory chyba raczej sie nie zna zbytnio na takich rzeczach bo mi "doradzil" abym sobie kupil zegary z obrotomierzem jakby to nie bylo oczywiste, ale mniejsza z tym i gadal cos o podlaczeniu do wala korbowego,
o co chodzi
  
 
up
  
 
po raz kolejny poprosze o poszukanie w archiwum
najpierw kup zegary i podlacz izobacz co sie dzieje - a pozniej pytaj dalej
  
 
u mie chodzi bez problemu tylko musialem poprowadzic kabelek od edisa do deski
  
 
Cytat:
bobo_ssj Wysłany: 2007-04-10 12:53:44

u mie chodzi bez problemu tylko musialem poprowadzic kabelek od edisa do deski





  
 
Kolego wykręc liczniki i sprawdź czy we wtyczce masz zielony kabelek o numerze 10, jeśli tak to tylko wstawiasz zegary z obrotkiem i wszystko powinno śmigac,jeżeli nie to wtedy już trzeba pociagnac kabelek od cewki zapłonowej lub od edis'a.
  
 
dzieki za dokladne info, teraz to wiem czego szukac i co robic, pozdrawiam