Szpachlowanie auta :) jak to zrobic i czy dam rade ??

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witam mam pytanie chce sie wziasc troche za swoja mk3 bo jest popekany i nie wiem czy to jest jakas czarna magia bo nigdy nie bawilem sie w blachaza i teraz moje pytanie czy da sie to zrbic w domowych warunkach bo nie oplaca mi sie go zaprowadzac do blacharza.
  
 
sam szpachel nic ci nie zalatwi, jak jest popekay to cos musi byc powodem - np rdza zjadla troche i w efekcie tego cos pekło, szpachel sluzy do wyrownania (wygładzenia) ale blach to on nie zastąpi
  
 
samochod ma 24 lata i szpaclowany byl juz pare razy ktora teraz popekala a mi chodzi o rozwiazanie na gora do wakacji wiec nie musi byc to super eksta
  
 
to nie rob szkoda kasy
  
 
skoro masz 0 doswiadczenie w tej materii to nie rob lepiej.. to wbrew pozorom jest bardzo trudna sztuka, trzeba miec troche praktyki,zeby umiec jako-tako przygotowac auto do lakierowania..a jesli peka Ci wczesniejsza szpachla to znaczy,ze musi byc jej tam juz sporo i najlepiej byloby wyciac szpachlowane miejsca i wspawac nowa blache.. bo predzej czy pozniej znow peknie ..
  
 
to chyba sobie odpuszcze bo zamierzam nim pojezdzic jescze ze 2 miesiace zanim troche kasy nie doskladam bo szkoda juz w niego pakowac