[S] komplet bimarco b

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Sprzedam 2 kubły bimarco b, czarne z mocowaniami w bardzo dobrym stanie, żadnych przetarć ani rozcięć, kubły nigdy nie były w aucie rajdowym tylko w lansowozach ;p polecam każdemu kto chce mieć dwa prawie identyczne kubły w aucie, prawie bo różnią sie kolorem napisu, tzn mają te same kolory tylko w różnej kolejności ;p zresztą jak będą zainteresowani to wkleje zdjęcie i sie wyjaśni o co chodzi bo trudno to wytłumaczyć dokładnie. Cena jaka mnie interesuje za oba to 350 zł. sprzedaje tylko oba razem chyba że bedzie 2 klientów na jeden fotel.
Pozdrawiam
  
 
Cytat:
sprzedaje tylko oba razem chyba że bedzie 2 klientów na jeden fotel.


To wtedy jak - po pol kazdemu?
  
 
Kopsnij te fotki tych kubełków
  
 
Cytat:
2007-08-04 10:58:05, Zuraw pisze:
To wtedy jak - po pol kazdemu?



Nie każdy dostanie po jednym, tylko tak mi sie napisało jakoś dziwnie ale wiadomo o co chodzi ;p

Zdjęcia postaram sie jak najszybciej zrobić.
  
 
Cytat:
2007-08-04 13:50:24, Insekt pisze:
Nie każdy dostanie po jednym, tylko tak mi sie napisało jakoś dziwnie ale wiadomo o co chodzi ;p Zdjęcia postaram sie jak najszybciej zrobić.


Spox - tak mi sie skojarzylo.
  
 
Ponawiam ogłoszenie bo kubły leżą a mi kasa potrzebna. Opis jest poniżej, teraz dodaje foty.


  
 
To jaka cena za jeden taki kubeł??
  
 
Narazie chciałbym sprzedać oba jako komplet chyba, że znajdzie sie chętny na drugi kubeł który jest taki sam jak ten na zdjęciach.
  
 
jeżeli do końca miecha nie sprzedaż to ja przygarne...