Ogrzewanie przedniej szyby

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam - jakie modele miały takie ogrzewanie i jak to "łatwo" rozpoznać?
Pozdrawiam
  
 
jeśli chodzi o MK V do góry to chyba RS, XR3i, Ghia, i TD? i zdaje się nowsze Zetec`i ?
  
 
no ja mam mk7 ghia turnier z 97, więc powinno być, tak?A jak to sprawdzić?
  
 
przyjrzyj sie szybie
  
 
sprawdza sie po wlaczniku ,,, w mk7 jest on w miejsce wlacznika ogrzewania tylnej szyby pod zegarkiem.....rozni sie tym,,,ze jest on ten wlacznik,,,na polowe podzielony,,,dla przedniej i tylnej szyby. niee wiem tez czy przednia szyba ogrzewana ma tzw. prazki, paski grzewcze, tylne to wyraznie widac,,,przednich to ja niee widzialem,,,chyba ze maja na obrzezach szyby....pozdro
  
 
przednia szybka ma tzw. prążki ale są cieniutkie, są na całej szybie.
  
 
Cytat:
2007-11-16 22:55:39, diabliczka_32 pisze:
przyjrzyj sie szybie



nom , w szybie ogrzewanej na całej powierzchni zobaczysz poziomo ułożone zygzakowate druciki, widać dokładnie jak się przyjrzysz, a jeśli masz guzik a nie widzisz drucików, to niestety masz szybę nieogrzewaną przekładaną z innej fury.
  
 
Jutro się przyjrze
Dzieki za odpowiedzi!!!
  
 
[quote]
2007-11-16 23:01:54, ryzu pisze:
nom , w szybie ogrzewanej na całej powierzchni zobaczysz poziomo ułożone zygzakowate druciki, widać dokładnie jak się przyjrzysz, a jeśli masz guzik a nie widzisz drucików, to niestety masz szybę nieogrzewaną przekładaną z innej fury.
u mnie akurat są pionowe zygzaki tylko brak mi wyłącznika bo szybka niestety nie podłączona
  
 
A u mnie też są pionowe zygzaki. Szczerze mówiąc troche przeszkadzaja podczas jazdy pod słonce, ale da sie przyzwyczaić.
  
 
no i znam odpowiedź Mam tylko pojedynczy włącznik ogrzewania tylniej szyby i nie mam żadnych drucików, czyli ogrzewania brak i z tego co widzę nie było wogóle planowane Dziwne, bo ten model essiego miał byc niby full!!!