Podwójny wydech?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam wszystkich , jestem nowy na forum. Mam pytanko....

Jak najlatwiej mozna zrobic hmm "podwojny wydech" , chodzi mi o to zeby rura wydechowa byla po prawej i po lewej stronie.....

Pozdrawiam
  
 
Są do tego specjalne tłumiki np. http://www.allegro.pl/item274504495_tlumik_sportowy_km_model_spo_duet_opaska_gratis.html
  
 
nie da sie tego jakos samemu zrobic?
Bo ja w najblizszym czasie proboje wypruc z mojego tłumika flaki ;P moze dalo by sie do mojego cos dołączyc?
  
 
Zasadniczo da sie, ale...
- jesli juz to musisz miec dostep do narzedzi typu spawarka, wyginarka do rur
- skoro juz to chcesz zrobic to zalatw sobie porzadne "nierdzewki" czy cos podobnego, jesli nie chcesz oczywiscie aby po jakims czasie ci skorodowal i rozpadl sie

- przede wszystkim umiejetnosci i cierpliwosc albo dobrego Ziomka

Pozdro
  
 
No i jeszcze pytanie czy z obydwu stron ma się dymić
Ja nie to wpisz w googla agrotuning i znajdziesz masę koncepcji.
Jak tak to pytanie po co?
  
 
ma dymić...

poprostu dostalem fajny zderzak Tylni , tyle że on jest przystosowany do podwojnego wydechu.... bo wiesz.. sa 2 takie dziury na koncowki.. a nie bede tego zaklejał bo zepsuje cała magia tego zderzaka
  
 
Cytat:
2007-12-05 23:42:14, rasta_bwoy pisze:
ma dymić... poprostu dostalem fajny zderzak Tylni , tyle że on jest przystosowany do podwojnego wydechu.... bo wiesz.. sa 2 takie dziury na koncowki.. a nie bede tego zaklejał bo zepsuje cała magia tego zderzaka



eeeeeeeeee a to czasem nie miejsce na hak holowniczy ??
  
 
Też tak mi przyszło do głowy
  
 
niee , na hak holowniczy jest miejsce z taka klapka
  
 
Fryszard miał w sedanie taki wydech. Tylko tam było znacznie więcej miejsca. Ale możesz pogadać z nim.
  
 
jezeli podwojny wydech to trzeba zrobic tak zeby spaliny wylatywaly rownomiernie z obu rur (zeby to zrobic nalezalo by zmienic caly uklad wydechowy i pamietac zeby miejsce rozdwojenia wydechu na tlumiki koncowe bylo w takim miejscu gdzie odleglosc bedzie taka sama co zapewni wydalanie spalin z jednakowa sila )
rura od glownego tlumika dospawana do 2giego da tyle co nic ....tylko wyglad
  
 
chyba sobie podaruje ;P sprzedam ten zderzak i zostawie essiego jako STOCK ;P

Dzieki wszystkim za odpowiedzi
  
 
a tak z ciekawosci zapodaj fotke tego zderzaka ??