Letnie opoy >

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Co polecacie na lato? dobry współczynnik cena/jakosc

oony 195/50R15

mysle o Toyo Proxes T1R jak ktos poleci cos lepszego moze dam sie przekonac :>
oczywiscie nówki wchodza w gre, chyba ze ktos ma w dobrej cenie nie starsze niz 2006 rok
  
 
No i się zaczyna.... i tak do czerwca.... weź rusz wyszukiwarką, bo mnie jeszcze po zeszłej wiośnie nie przeszedł odrzut na widok takich wątków

Może innym przeszło.....

Ale masz maaaaaaaase napisane już. Też o tej oponie którą podałeś.
  
 
wiem czytałem ;> napaliłem sie na toyo ;> i szukam kogoś kto mnie przekona do innych :>

a co do archium to w archiwum na bank mi nikt nie powie ze ma do sprzeadnia max 2 sezonowe oponki ;>
  
 
ludzie pisza, wybrzedzaja, a i tak kupią uzywki u wulkanizatora bo bedą akurat na miejscu i tanie
  
 
pytlar, ja przewaznie kupuje nowe, i sprzedaje po 2 sezonach, bo szukajac uzywek jak mi podaja cene za opone z 2000 roku ktora rozni sie 100 zl od nowych to az mnie smiech bierze... z reszta co roku ogladam uzywki a i tak zazwyczaj kupuje nowe ze wzgledu na to ze ludzie chce wcisnac stara opone w cenie nowej
  
 
ja mam na oku takie
  
 
tylko uniroyal rainsport 1 - trzymaja sie drogi jak żadne a zwłaszcza na mokrej nawierzchni - nówka ok 250 - 16 cali 15 - pewnie taniej.
  
 
Toyo to Toyo, wiadomo - F&F , ładna opona

Rainsporty z opinii są super.

PS. Fizz, no chyba mi nie powiesz że to jest ogłoszenie - dopiero będzie zrypka
  
 
Toyo Proxes T1R w rozmiarze 195/50r15 kosztuja 158 pln z wysylka wiec chyba nie warto oszczedzac tym bardziej ze wszyscy chwala co ostro katuja auta,a za ladne uzywki w mojej okolicy krzycza okolo 100-120pln.Aha jedyne i najtansze zrodlo opon to:
Opony
Same pozytywne opinie na forach wiec warto pomyslec
  
 
a;e te wasze oponki tanie jak ja bym chcial sobie kupic 225/45/16 to az glowa boli
  
 
No właśnie też tak czytam te ceny i wyjść z podziwu nie mogę Do mnie były "trochę" droższe papcie na felgi 16", teraz też mam "nieco" droższe do busa.

  
 
przenoszę do PiO ... - tutaj bedzie bardziej pasowało ...
  
 
Cytat:
2008-02-12 23:24:43, EltonRST pisze:
...Aha jedyne i najtansze zrodlo opon to: Opony Same pozytywne opinie na forach wiec warto pomyslec



To ciekawe. Ja znalazłem tańsze i daleko nie szukałem.
Toyo Proxes CF-1 na www.opony.motonews.pl

Toyo Proxes CF-1 na oponytanio.pl i te mają być najtańsze ?
  
 
Cytat:
2008-02-13 17:09:27, Miro pisze:
To ciekawe. Ja znalazłem tańsze i daleko nie szukałem. Toyo Proxes CF-1 na www.opony.motonews.pl Toyo Proxes CF-1 na oponytanio.pl i te mają być najtańsze ?


CF i T1R to dwie różne opony.
różne rozmiary różnie też kosztują, a i T1R w różnych rozmiarach ma różne bieżniki...
T1R 195/50/15
Jeździłem wcześniej na Avon zv1 i była rewelka, ale to starszy wypusk...
Jeżdżę na T1R i jest bardzo dobrze. Polecam też uniroyale rainsporty.
PS: przy zakupie opony warto zwrócić uwagę nie tylko na cenę, ale i na gwarancję...Mogłem kupić oponki za 170/1rok gwarancja, lub 190/5lat...


[ wiadomość edytowana przez: surec dnia 2008-02-13 17:46:16 ]
  
 
surec, ja rozumiem że to są różne opony, chodziło mi o to, że http://oponytanio.pl/ nie jest najtańszym żródłem .
  
 
Cytat:
2008-02-13 19:55:04, Miro pisze:
surec, ja rozumiem że to są różne opony, chodziło mi o to, że http://oponytanio.pl/ nie jest najtańszym żródłem .


np Toyo T1R 195/50/15 w oponytanio.pl kosztują 157pln (2 lata gwarancji, dowóz gratis). Myślę, że taniej już się nie znajdzie...
a na motonews kosztują te same 210. Oczywiście w przypadku innych opon może być odwrotnie
  
 
a Dayton d 210?

a czym sie roznia uniroyal rainsport 1 od rainsport 2?
  
 
Cytat:
2008-02-14 11:09:16, koniuXR3i pisze:
a Dayton d 210? a czym sie roznia uniroyal rainsport 1 od rainsport 2?


Dayton, to nie wiem. A rainsporty różnią się na pewno bieżnikiem i jak sądzę rain2 są nowsze.
  
 
Polecam Goodyear Eagle F1, mam te oponki 195/45/15, wczesniej jezdzilem na Dunlopach 215 i róznica jest szokująca. Auto się świetnie trzyma drogi, niestety opony typowo na suchą nawierzchnię
  
 
www.opony.com -- na tej stronie masz mase opini o oponach od uzytkowników

ja dzieki tej stronie wybrałem opony dayton D210 195/50/R15 za które zapłacilem (2sztuki) razem z przesyłka 290 zł (oczywiscie nowe). Opinie wsród uzytkownikóe miały dobra a stosunek cena/jakośc wydawał sie bardzo dobry.
a jak sie sprawuja to napisze pozniej bo dzis dopiero je załozyłem na samochód doslownie 30 minut temu


[ wiadomość edytowana przez: michal1987 dnia 2008-02-14 12:32:23 ]