[Accent 1.3 12v "96 r.] Ile wart(szczrerze)??

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Panowie mam pytanie ile jest wart taki samochodzi jak moj:

Hyundai accent 1.3 12v 1996 rok - Sekwencyjny gaz

-2 poduszki
-central z pilota
-klimatyzacja
-aluski oryginalne hyundaia 14` na zimowka + komplet letnich
-dywaniki na lato(welur) + wycieraczki na zime (gumow)
-4 org glosniczki takei byly + Subwoffer 330W + radio Blaupunkta takei jakie bylo przyz zakupie(swojego sonaicza zoastawaim - prezent od dziewczyny)

NIestety bez ABSka

TO by bylo tyle prosze o podanie waszysch sugerowanych cen bo mysle nad sprzedaza chcailem wycenic na 10000 tysiecy duzo malo co o tym sadzicie ??

Pozdrawiam



[ wiadomość edytowana przez: speedmaster dnia 2008-03-17 20:08:13 ]
  
 
po pierwsze zmien tytuł postu bo jak cie Jarek dorwie to bedzie zle;p
po drugie sa tekie strony jak otomoto allegro itp i tam szukaj odpowiedzi na swoje pytanie...


niedawno rozgladalem sie za accentem i za 10000 to juz mozna kupic wersje I po liftingu a czasami nawet wersje II accenta.

uf... a jednak sam ci odpowiedzialem na twoje pyt ;P
  
 
Cytat:
2008-03-17 19:32:58, grzesik1 pisze:
po pierwsze zmien tytuł postu bo jak cie Jarek dorwie to bedzie zle;p



tutaj jego macki się nie sięgają ale moje owszem
  
 
Max 7 tys. zł i to tak żeby było z czego schodzić. Jak się za 6500 sprzeda to trzeba to będzie uznać za sukces.
  
 
Panowie to jaki ma byc ten temacik to moje pierwsze ze tak powiem posty i tematy a wiec prosze o wyrozuialosc i poprawdzei mnie jakos Aha dobrze wiedziec jak stoje ze sprawa to ja go mam gdizes i go nei sprzedaje jezdze do usr... smierci

I jak sie edytuje taki teamcik? Prosze o pomoc

[ wiadomość edytowana przez: Legro_Sz dnia 2008-03-17 20:59:44 ]
  
 
Cytat:
NIestety bez ABSka



Stety, stety
  
 
Cytat:
2008-03-17 19:32:58, grzesik1 pisze:
po pierwsze zmien tytuł postu bo jak cie Jarek dorwie to bedzie zle


Tak... UFO go porwie
Cytat:
2008-03-17 19:22:40, Legro_Sz pisze:
Panowie mam pytanie ile jest wart taki samochodzi jak moj: Hyundai accent 1.3 12v 1996 rok


Podałeś mniej danych niż ludzie w ogłoszeniach, a przebieg? rdza? usterki? wymienione elementy?
  
 
A więc tak:

- przebieg 145 tysiecy
- rdza - zadnych oznak bynajmniej widocznych - spod ładnie zakonserwowany
- usterki - brak sprowadzeniu do polski wymienilem tylko tylne amorkiz, plyny, paski, olej, filtry
- wymienione elementy - chodzi o tuning - zadnego

Dlaczego uwazacie ze dobrze iz bez ABSu?(psuje sie czy sie nie sprawdza?)

Pozdrowienia

Aha i poprawi mnei ktos dlaczego temat jest zly jak powinien wygladac i jak go zmienic?

[ wiadomość edytowana przez: Legro_Sz dnia 2008-03-18 21:35:28 ]

[ wiadomość edytowana przez: Legro_Sz dnia 2008-03-18 21:36:24 ]
  
 
Cytat:
Dlaczego uwazacie ze dobrze iz bez ABSu?



Nie wiem kto uwaza. Ja osobiscie tak uwazam - wole samochod bez ABSu.
Jezdzilem kilkoma duzo nowszymi generacyjnie niz omawiany samochod i dla mnie porazka, no ale... to juz dluzszy wywod a nie o tym temat.
  
 
Stary samochód z ABSem jest potencjalnie droższy w naprawach.
  
 
Aha moze macie racje z tym abskiem ojciec w vw nie narzeka na ABS i inne systemy wiec myslalem ze to przydatna rzecz ale może w nowszych smaochodach

A panowie takie pytanko z innej beczki przy ilu km/h robi sie u was w samochodziku głosno bo u mnie to tak okolo 100km/h (chodzi mnie tutaj nie o silnik ale o odglosy otoczenia ogolem jak wieje wiatr to jest jeszce gorzej;/ Mozna cos z tym zrobic czy może poprostu ten typ tak ma ?