Śruby do alufelg- jak/gdzie kupować?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jak i gdzie się takowe kupuje bo już zgłupiałem.
Obskoczyłem 5 motosklepów szukając śrub (całe 3 szt. chciałem) do oryginalnych alufelg reno i jedyne co mi zaproponowali to:
- wizytę u gumiarza
- kupno śrub zabezpieczających za stówkę
- wizytę w ASO reno
Czy tak ciężko jest kupić śruby do alufelg? Polecane do reno na alledrogo są tylko śruby zabezpieczające, a ja takowych nie potrzebuję (bo kto się połakomi i przez 30 min. będzie kradł 9-cio letnie alusy?)
  
 
Obawiam się, że tylko ASO
Ja przez nieuwagę zgubiłem korek od zbiorniczka płynu do spryskiwaczy i ASO skasowało mnie za 4 cm średnicy kawałek tandetnego plastiku 23 PLN
  
 
Cytat:
2008-03-31 20:04:09, DeeJay pisze:
Obawiam się, że tylko ASO Ja przez nieuwagę zgubiłem korek od zbiorniczka płynu do spryskiwaczy i ASO skasowało mnie za 4 cm średnicy kawałek tandetnego plastiku 23 PLN



W ASO reno kupowałem zaślepkę tylnej śruby tylnej wycieraczki - na szczęście tylko 4 zł. Podzwonię jutro do ASO reno. Może mniej niż 5 dych będzie.
  
 
Cytat:
2008-03-31 20:05:15, piotr_ek pisze:
Może mniej niż 5 dych będzie.



Za jedną śrubę jest szansa
  
 
Cytat:
2008-03-31 20:07:32, DeeJay pisze:
Za jedną śrubę jest szansa



Zobaczymy... za 120 zł wypasione, dedykowane śruby zabezpieczające są.
  
 
zmierzyc sruby ktore masz w tej chwili i dokupic identyczne na allegro po okolo 3zl/szt

-----------------
..:: Tylny napęd jest jak seks... Po co na ręcznym? Jak można dać w pizd*** ::..
  
 
Cytat:
2008-03-31 21:01:33, lucas48 pisze:
zmierzyc sruby ktore masz w tej chwili i dokupic identyczne na allegro po okolo 3zl/szt



"Prawie" identyczne znalazłem w jednym ze sklepów. Niestety zamiast chromu były cynkowane, na mniejszy klucz i bez kołnierza dużego co najbardziej odstraszało sklepikarzy. Będę szukał dalej.
  
 
Piter zapytaj tutaj Firma Trio
albo u producenta firma Królak *

To nie są chińskie śruby z plasteliny


* - stronka nie działa w 100% na Firefoxie, na IE działa jak należy
  
 
Cytat:
2008-03-31 22:49:37, krzychu_ch pisze:
Piter zapytaj tutaj Firma Trio


W trio nigdy nie mieli zwykłych śrób, jedynie zabezpieczające.

-----------------
czasem tu zaglądam
  
 
Wiem, że śruby mają w Norauto...
  
 
Spoko... znalazłem w ASO - 1 szt. = 19,90 zł
  
 
Tylko 13,30 zł/szt. Niestety poprzedni właściciel pochromował swoje, a te kupione w ASO są ocynkowane tylko. Ale jest OK!
  
 
17,70 - podzieliłem przez 4 zamiast przez 3.