Nie chce dzialac na benzynie Caro Plus GLI

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam.
Mam Poloneza Caro Plus 1,6 GLI Bosch i od dzisiaj mam taki problem, a raczej mialem. Otóż nie chcial pracowac na benzynie tzn. nie mial wolnych obrotow i gasł a gdy trzymalem wcisniety pedał gazu to sam spadal z obrotow (na gazie dziala idealnie). Po godzinie wrocilem do auta i wszytko bylo juz w porzadku, sam sie naprawil Zauwazylem ze na benzynie troche nierowno pracuje silnik i wskazowka obrotomierza wacha sie od 800 do okolo 1000 obr. O co chodzi?
Z gory dziekuje za odpowiedzi
  
 
Może pompa paliwa pada?
  
 
Witaj kolego ostatnio w swoim poldku Caro Plus 99r+lpg miałem podobny problem,obroty falowały nie miał też mocy,a na gazie też czasem świrował.Podjechałem do diagnosty sprawdził ciśnienie jakie daje pompa paliwa,ale okazało się ,że wszystko jest ok,następnie sprawdziłem silniczek krokowy,wymontowałem go rozebrałem i wyczyściłem,ale i ten zabieg nie przyniósł efektu.Postanowiłem zakupić nowy silniczek,po zamontowaniu autko śmiga jak nowe obroty oki,ładnie się zbiera i równo pracuje,sprawdź też filtr paliwa.Ceny silniczków do mojego poldka wahały się od 39 do 100 zł na allegro i od od 100 do 380 zł w sklepach,do boscha ponoć są droższe pozdrawiam