[MKVII] Problem z centralnym

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam wszystkich. Sprawa przedstawia sie nastepująco.
Mam centralny bez pilota w tej chwili odłaczyłem silownik przy dzwiach pasazera gdy byl podlaczony nie moglem zamknac drzwi po przekreceniu kluczyka zamykal sie a nastepnie otwieral. Co moze byc przyczyna? Szukalem na forum ale nie znalazlem podobnego problemu. prosze o pomoc
  
 
na pewno szukałeś?, bo to przyczyna 90% problemów z centralem i było omawiane i to nie raz:
http://motonews.pl/forum/?op=fvt&t=179391&c=45&hq=centralny&f=20
Zacina się linka, zamek i siłownik zamyka, trafia na opór i otwiera od razu. Rozebrać, wyczyścić, nasmarować, złożyć.
  
 
Wielkie dzieki
  
 
ja mam centralny chyba nie orginalny i z pilota czasem nie otwiera drzwi pasażera a ostanimi czasy drzwi kierowcy. Co sie dzieje ?
  
 
Cytat:
2009-06-23 09:30:50, PaziuTBG pisze:
ja mam centralny chyba nie orginalny i z pilota czasem nie otwiera drzwi pasażera a ostanimi czasy drzwi kierowcy. Co sie dzieje ?


to raczej nie wina pilota, bo drzwi są spięte razem, więc raczej kwestia siłowników...
A masz siłowniki co strzelają (uniwersalne), czy bzyczą, jak silniczki (orginalne)?
  
 
siłowniki strzelają, tak się szybko otwierają, a wiem jak to bzyczą bo w mondeo tak mam. I jescze mnie zastanawia jaki mózg zakładał ten centralny bo wszędzie siłowniki to slave'y i nie ma ani jednego mastera i od środka jak chce zamykać to każde drzwi oddzielnie.