Jakie dobre amortyzatory do rs2000??

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
doradźcie jakie amorki zakupić, mam glebe chyba -60 albo 80 przód ,
  
 
up
  
 
Najlepiej KONI z regulacją twardości...
  
 
najlepszy jest bilstein b6/b8,ale sztuka 600-800zł przy dobrych wiatrach.
tylko do takiego drapacza asfaltu to cos skroconego trzeba-tak z 3cm najlepiej.
  
 
Dlatego zaproponowałem koledze Koni Adjustable, bo jest krótki i nie jest mu straszna żadna gleba.
Billa b6/b8 można zamówić skróconego w zerkopolu, ale... koszta koszta koszta
  
 
Cytat:
2009-08-29 12:46:26, GrzEE pisze:
Dlatego zaproponowałem koledze Koni Adjustable, bo jest krótki i nie jest mu straszna żadna gleba. Billa b6/b8 można zamówić skróconego w zerkopolu, ale... koszta koszta koszta



a koszta koni jak sie ksztaltuja komplet przod, tyl?
  
 
koszta kosztami tylko chodzi mi o jakość , tak ze 2 tysie to zawias powinno styknąć , mam springi weitec"a i amorki gt cupline ale po 20 tysiach przód na złom, dlatego cos mądrego i dobrego by sie przydało, jest twardo ale spoko, macie może jakieś namiary na takie amorki?? z chęcią zobaczę i zamówię
  
 
Cytat:
2009-08-29 12:46:26, GrzEE pisze:
Dlatego zaproponowałem koledze Koni Adjustable, bo jest krótki i nie jest mu straszna żadna gleba. Billa b6/b8 można zamówić skróconego w zerkopolu, ale... koszta koszta koszta



B6 mam i można je skrócić i np. utwardzić (dla masochistów) w Zerkpolu - koszt jakoś 150zł od amora.
Natomiast z tego co mi wiadomo B8 są fabrycznie krótsze od seryjnych.

W miarę dobre i tanie są amorki i springi FK Automotive. Dużo osób na tym jeździ.


[ wiadomość edytowana przez: deathrider_85 dnia 2009-08-30 01:42:35 ]
  
 
FK jest dobre ale przez pierszy rok od nowości.

Najlepszym rozwiązaniem jest bill na grubej ladze Tego amora nic nie zniszczy
Mikatt, wejdz na stronę http://www.zerkopol.pl zadzwoń do nich i wszystkiego się dowiesz.
Zerkopol jest dość drogi, ale... jako jedni z nielicznych w polsce, potrafią wystroić amortyzator na życzenie klienta.
Nie ważne czy chcesz krótki i miękki, czy długi i twardy. Robią takie cuda ze strojeniem, że czasami, aż nie chce się wierzyć, że można mieć taką specyfikację.
Jak masz trochę pieniędzy, to gorąco polecam

Osobiście mam do rajdówki 3 zawieszenia bilsteina robione przez zerkopol oraz jedno peugeot sport. Gdybym miał zestawić te zawieszenia, to te przygotowane w zerkopolu robią miazgę z peugeot sport