[125p] MR87

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Dawno nie miałem jakiegoś 125p więc sobie kupiłem prod.12/87 1 rejestracja 02.88 jak na ten rok to mało zgnity... https://picasaweb.google.com/100729021071318500781/Fiat125p87?authuser=0&authkey=Gv1sRgCPmmgt-XyoWrGg&feat= będzie autem do zapoznania z trasą
  
 
a co z rajdówką, wyklepaliście tyłek?
  
 
Oczywiscie,przecież YTP jechałem 3 miejsce w klasie w 3 edycji i 3 za cały sezon
  
 
Fajny, rok i kolor taki jak mój Ale warunki do naprawy to masz boskie, pozazdrościć garażu i sprzętu
  
 
jakoś nie skojarzyłem Darku.
Nabytek niezły po za paroma wykwitami, wygląda dobrze
jakie plany w stosunku do układu pędnego?
  
 
Co to za felgi? To chyba coś większego niż 13 cali?
  
 
Felgi 13" nie mają żadnych oznaczeń i są dętkowe więc muszą być bardzo stare.Może to jakaś polska kopia.Roztaw śrub i śr.piasty fiatowskie,nawet otwory na bolec prowadzący jest.Co do Fiata to silnik będzie z rajdówki(do rajdówki idzie nowy) amory MONROE gaz,kolumienki tylne resorów skrócone,resory 3piórowe,wycech MICHAEL SPORT
  
 
Tak z ciekawosci - te monroe sa dostepne na tyl?
  
 
Te amory to mam jeszcze po FIACIE 132 .Przody są takie same a tylne trzeba dolne mocowanie lekko rozwiercić.Na dzien dzisiejszy przody można jeszcze dostać a tylnych już nie ma ani do 132 ani do Poldka Numery przód 23264 tylne 23265 od 132 i 23296 Poldek

[ wiadomość edytowana przez: fiesta125 dnia 2012-01-06 17:00:47 ]
  
 
Wrzuć fotki wydechu...
Masz od kolektora?
I cena ?>
  
 
Gregor wydech mam zamówiony ,będzie w poniedziałek .Zamówiłem tłumik końcowy i środkowy.Jak przyjdzie zrobię foty i podam cenę.
  
 
No ladny fiacik pozazdroscic
  
 
No brawo Darek, brawo Jakbys tam w tych swoich okolicach kombiaka wyczaił to daj znać
  
 
Oki Jesion kombiaki mnie nie interesują wię jak znajdę cos ciekawego to dam Ci znać .Ale Pikapa to bym łykną.Ty nie masz przypadkiem do sprzedania?????
  
 
Ja miałem pikapa ale sprzedałem sąsiadowi. Juz kończy jego remont. Mam fajnego pikusia na oku, 83 rok z orginalnym przebiegiem nie przekraczajacym 100tys. Tylko niestety właściciel musi opuścić ten swiat, bo go nie chce sprzedać. Namiast małożnka chętnie by sie tego auta pozbyła. Zobaczymy co z tego wyjdzie.
  
 
tak czekać na śmierć człowieka byle by położyć łapy na jego 125p na którego spuszczał się całe życie i polerował

przypomniało mi się co znaczy moc małżonki, choć sam swojej nie posiadam. Gdy kupowałem swojego ostatniego fiata ( trzymanego dosłownie pod kołdrą w garażu ) to głównym zainteresowanym sprzedażą była żona , dziadek gdyby się tamtego dnia nie upił z kolegą to pewnie by go nie sprzedał, błagalnie pytał co on teraz będzie robił w lecie gdy fiata nie będzie
  
 
Filmiki ze świdnickiego som?
  
 
a youtube.com w domu jest??
  
 
Cytat:
2012-04-28 09:55:13, gregor125 pisze:
Filmiki ze świdnickiego som?




  
 
Jest, jest...
ale chodzi o onboardy...
Niech powie jak było.....