A jak sie Wam podoba ten?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
...zdjecia ponizej.



[ wiadomość edytowana przez: doogas dnia 2003-11-02 15:50:08 ]
  
 
U mnie nie otwiera tego obrazka
  
 
poprawiam
  
 
  
 
  
 
Pierwsze dwa ewidentnie przesadzone. W Pierwszym zderzak robi za plug do snigu, drugi ma w kosmos powykrecane nozki od spoilera i sam spoiler.

CCS czyli Coupe Cabrio Sport wyglada za to slicznie. fajne reflektory (soczewki), niezla sylwetka, sprawia mile wrazenie.
  
 
zgadzam sie z Toba w 100% ale lubie sobie poogladac te fury z Usa, maja super chromowane felgi i inne rozne czesci, ktorych ui nas nie ma i nie bedzie, co do gustu? no coz?? oni maja swoj, choc mam np. w swoich zbiorach hondy coupe ktore tez bardzo mi sie podobaja i powiem Ci ze sa przepieknie zrobione... co do cabrio...jest poprostu P I E K N E !!
  
 
Puierwszy torche kosmiczny z tym "shogunem", drugi spoko ale spojler z dupy a cabrio zajefajne. Pozdrawiam!
  
 
BANDITTO z tymi czesciami to nie jest tak do konca.
Po pierwsze felgi, nawet chromowane mozna kupic do Hyundaia i to bez specjalnych pierscieni dostosowawczych
Wystarczy utrafic rozstaw i masz
Jelsi bylby jakis problem z utrafieniem chromow do autka, to polecam strone www.fantachrom.pl
Tam robia teakie rzeczy (nie tylko fele, ale rowniez inne elementy)

Co do gadzetow to powstaja firmy, ktore ciagna czesci z US i tez we w miare okazyjnej cenie mozna sobie zazyczyc to co bys chcial.
Jesli bedzie zainteresowanie, bede chyba nawet mogl podac namiary na takie firmy
Pozdrawiam
  
 
myślałemże ja mam zderzak nisko ale ten z 1 foty powalił mnie choć ogólnie całokształt ładny (tylko te paski bym usunął)

w 2 fotce nie podoba mi się umocowanie tłumików ale za to lampki bardzo ładne

a co do Cabrio to czekam jak bedzie wprowadzony na rynek i idę do znajomego dealera Hyundaia i biorę furkę na jazdę próbną po mieści (wiosną lub latem of course)

chromowane fele miały być u mnie ale trafiłem te Enkeie i chromowanych narazie nie ma co nie znaczy że nie bedzie
  
 
paq pewnie ze chce namiary!! ostatnia snia mi sie takie tarcze!!! musze je miec!!


albo



tylko ze jak narazie do mojej z 1999 roku nie znalazlem
  
 
ładne tylko dlaczego nie ma takich dla Sonaty
  
 
Ladne auto i ladnie zrobione zdjecie.Wyglada jak na replayu w jakiejs grze
  
 
Dajcie mi troche czasu. Widzialem oferte na ktoryms z forum, ale nie pamietam na ktorym dokladnie i musze znalezc
  
 
fajniutki i droga w tle tez całkiem p[rzyjemnie wygląda - prosto szeroko hmmm żeby u nas same takie drogi były
  
 
http://www.hyundaiperformance.com/forums/topic.php?t=39156 <-- niby Lantra GT ale ta choinka w srodku zrzuciła mnie z krzesła (czyt. nie jetsem fanem tego typu rzeczy)
  
 
mnie osobiscie ta elantra wogole sie nie podoba! ma tak zje..ny ksztalt ze to poezja!! ten samochod stracil to cos.., poprzednie lantry sa 100 razy ladniejsze..a wracajac do gustu tego goscia no coz...kazdy ma swoj. Mnie osobiscie kojarzy sie z "wies tanczy i spiewa", te wloty??masakra, ten zolty kolor???nie wiem co on robi z wisniowym kolorem nadwozia, do tego podswietlenie auta????rozumiem niebieski, zielony, a juz najlepiej w tym wypadku czerwony... fakt ze fotele to bym sobie pozyczyl... a tak na marginesie, patrzcie jakie dzielo ktos sobie na hultaju walnal..


  
 
w 100% się zgadzam z opinią przedmówcy ja bym sobie tylko silniczek pożyczył o ile to napewno jest GT

a co Airbrusha to mnie się te klimaty podobają i już nawet się tym interesowałem i ceny są bardzo zróżnicowane tylko na masce nie mam miejsca ale może z tyłu jak klapę wygładze (czyli już nie długo)
  
 
fajnie robia te furki












  
 
Zobaczcie co playstation potrafi zrobic z czlowiekiem

Zdjecie zmusza do refleksji,a ja proponuje nie grac za dlugo na kompie,bo tu jest troszeczke wiecej kombinacji i przyciskow i na tylnich lampach by sie nie skonczylo