Czy ktoś słyaszał o takim

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Filmie jak SZYBCY SIĘ WŚCIEKLI ?? To podobno zrobił chyba Polak jak ludzie się wściekają samochodami itp i sprzedaje gdzieś na sieci mam zamiar dopiero szukać ale jak byście weidzieli kto ma skąd ścinąć ot dajcie znać !!!
  
 
Jest coś takiego!Widziałem reklamówke w gazecie GT!Mozna go zamówić w tej że gazecie
  
 
CO NOSA SZUKASZ NA ALLEGRO GOSCIU MA DO SPRZEDANIA CALY KOMPLET !!!


[ wiadomość edytowana przez: grochu dnia 2003-11-27 23:25:18 ]
  
 
ten film wiedzialem kupon zamówienia W GT i do kupienia na tuning.pl. Nie wiem jak jest wykonany itd. ale mam dla Was propozycje znam programy do montażu video mam troche sprzetu kamera mikrofony statyw itd. Mozemy nagrać WŚCIEKLI FSO czy coś w tym stylu
  
 
No to zaczynam pisać scenariusz
  
 
Moim marzeniem było zawsze nakrecić film, to jak to kiedyś pewien pan powiedzial na jednym wystąpieniu POMOŻECIE ?
  
 
a sala mu chórem POMOŻEMY !!! skad ja to znam:p
  
 
Pomożemy, pomożemy.
cóż, można by na poważnie pomyśleć o tym.

Mamy zimę na planowanie a na wakacyjny zlot możemy troche pokręcić, jeśli ktoś z was ma kamerkę. Na każdym zlocie jakieś sceny potem montaż i jest filmik.

Naprawdę zastanawiam się nad scenariuszem. Może już za tydzień coś wam napiszę.
  
 
ja mam kamera tak wiec daje slowo ze jak bede na jakims zlocie to zrobie filmik i odrazu zdjecia z niego
  
 
Wchodzę w tego biznesa!!! Będę grał w scenach kaskaderskich
  
 
DOBRA MICHAS JESZCZE CI TO PRZYPOMNE
  
 
hehehe No ja też się wpisuje ale w wakacje nie wiem czy będe jak co to nakręce swojego i qmpla poloneza w akcji i wyśle na maila
  
 
DOBRA TO CZEKAMY NA SPOTKANIE W WAKACJE . MOJA PROPOZYCJA JEST TAKA ZEBY ZROBIC ZLOT GDZIES W CENTRUM POLSKI ZEBY WSZYSCY PRZYJECHALI !!!!!
  
 
MOże LUblin ???
  
 
Albo Świdnik tam podobno jest jakaś płyta lotniska nieczynna A jak nie to może być JAnów nie musiałbym jechać
  
 
Panowie moja propozycja jest taka, że róbcie filmy swoimi kamerami wgrywajcie je do kompa i przysłajcie je do mnie najlepiej surówkę to znaczy nic nie pomontowane, tylko taka surówka to troche miejsc a zajmuje. A na wakacje to mysle ze sie zbierzemy ekipą i cos nakręcimy
  
 
czy ktoś z Was widział film Lada rider?? płakałem ze śmiechu!!

tak czy inaczej też chce jakąś role-może być głupia byle by była bo mam parcie na szkło
  
 
Na wiosne zrobimy casting wiec nie wykluczam ze mozesz dostac nawet główna rolę. Tylko scenariusz musze zobaczyć
  
 
a ja juz mam filmik ze swojej jazdy i to był typowy spontan.Takie zawsze najlepiej wychodza
  
 
to wyśłij mi na maila i.g@wp.pl