Polonez. Polskie znaczy lepsze

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Mimo że niejestem pełno letni bardzo lubie Polonezy nietylko za łatwość tuningu i wyglądu lecz za to że mają własną dusze i zadbany Polonez może być ładniejszy od innego wozu. Tylny napęd jest niezastąpiony i może prznieś owiele więcej satysfakcji z jazdy niż inne "przedniaki", niemoge pojąć kierowania z napędę ??. Niektórzy wrzucają na Poldka ale ja i tak wiem że on jest dobry i nieraz potrafi pokazać rogi innym lepszym od niego, jak to mówią jego przestarzałą konstrukcją. Nigdy jeszcze mojego taty niezawiódł. Pamiętam jeszcze starego Poldka "Trupa" mimo że silnik chyba niepracował na 1 lub 2 tłokach jeszcze miał siłe by się wywlec na droge. A 1.6 GLI potrafi sporo z Poldkiem zrobić.
P.S. Polonez to niezła bryka po w niej się nieźle bzyka.
 
 
jest tu już taki magiczny temat O POLONEZIE!! ale spox wypowiedz
  
 
nic dodac nic ujacmnie sie szczegulnie podoba to ps
  
 
ZGADZA SIE !!! CO PRAWDA TO PRAWDA !!!
  
 
a przy cwiczeniach na umiesnienie bioder grocliny tak pieknie trzymaja:p
  
 
NO NOWE POZYCJE MOZNA WYMYSLIC NIEWIEM JAK MOZNA TO W MALUCHU ROBIC !??!
  
 
odp: trzeba mieć 150cm wzrostu
  
 
I DWA KILO ZAROSTU !!
  
 
dobra teraz zawodowe pytanie: czy ty zawsze musisz mieć ostatnie zdanie?? :p
  
 
Jo to ja co zaczoł ten temat, mysle nad rejestracją, chyba warto bo mi się tu podoba . Mimo że niektórzy myslą że jestem inny bo lubie Polonezy i wiem o nich sporo bo zaraziłem się od brata. Mam do nich poprostu słabość, kiedy wiedze zadbanego Poldiego udeżam się w pierś pięścią mówiąć "RESPEST", lecz jeśli widze nowego od tego co mamy i w owiele gorszym stanie żal mi serce ściska. Traz posiadam Poldiego 96r. i na wakacje tata zabezpieczył go kilkoma puszkami bitexu i czymś jeszcze. Okazało sie że rdzewka była w jednym miejscu co nas zdziwiło . Ogółem mówiąc Polonez kocha Cię tak samo jak Ty go. Lecz myśle że 16 zaworowa głowica dała by mu większe możliwości.
 
 
Cytat:
2003-12-05 23:33:36, grochu pisze:
NO NOWE POZYCJE MOZNA WYMYSLIC NIEWIEM JAK MOZNA TO W MALUCHU ROBIC !??!

ja mam kolezanke co robila 69 w maluchui.....nakryla ich policja
  
 
I CO BYLO ?? POLICJA TEZ SKORZYTALA >>????<< TY SCOOBY TAK A PROPO ZAL CI ??
  
 
nie spisali tylko dane
  
 
A PISZA I MOWIA ZE OBYWATEL NIEMA ZAUFANIA DO POLICJI
  
 
Policja to zawsze lubi przeszkadzać wtedy gdy nie trzeba. MOgli by wpaść jak przstaną anie tak wbijać się na chama żeby jeszcze skorzystać
  
 
Ciekawe jak to wyglądało ?

"POLICJA ! Nie RUSZAĆ się ! " ???

 
 
i jak tu zlozyc wyjasnienia?jesli sie ma pelne usta
  
 
Ale to był jak najbardziej słuszny ruch ze strony policji!! Po co mają być później jakieś problemy z ojcostwem i pytania dzieciaka: Kto jest moim tatą? A tak wszystko jest czarno na białym zanotowane! Tak zwany "pełen legal"!!!
  
 
Ale czemu schodizcie na temat Malucha o Poldkach i DF-ach miało być. A tak swoja droga to na tylniej kanapie mozna robic wszystko i jest dosc wygodnie.
  
 
Halas jak chcialbys cos splodzic w pozycji 6 na 9?