Fiat/seat 133 w moim profilu

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam Panów, w moim profilu są fotki fiacika 133, który już niedługo (ech ta sesja) zostanie przeze mnie stamtąd kupiona dla gościa z Gdańska który ma już takie 2 sztuki i bedzie ją remontował ciesze sie że w końcu taki rarytas wzbogaci nasze drogi!
Druga sprawa, ze po sfinalizowaniu transakcji, klub wzbogaci mój kolega z nowym nabytkiem.
Trzecia sprawa... ma ktoś namiar na fiata 127 mk1 ?
  
 
Nie ma co ukrywać, ale stan autka jak na taki rocznik jest całkiem niezły!! Nawet wiem kto kupuje tego 133 w Gdańsku.
  
 
Gratuluje zakupu takego rarytasu ! ! !
  
 
Cytat:
2004-01-20 10:48:07, simon_pg pisze:
Nie ma co ukrywać, ale stan autka jak na taki rocznik jest całkiem niezły!! Nawet wiem kto kupuje tego 133 w Gdańsku.



  
 
Ktoś się może orientuje ile tego typu aut moze być w Polsce???
Bo ja na żywo to chyba jeszcze nie wiedzialem. To naprawde żadki kolekcjonerski model!!!!!!!
  
 
nie wiem ile takich moze byc w polsce ale sadze ze strasznie malo.... osobiscie na wlasne oczy widzialem to autko tylko raz i od razu mi sie strasznie spodobalo
  
 
Gratuluję udanego zakupu . Fajne autko ,troszkę Cię czeka roboty przy nim , ale to chyba czysta przyjemność , fajna kiera widziałem takiego na żywo na giełdzie w Balicach , jakieś 4-5 lat temu Gosciu chciał jakieś grosze za niego , nie wiem czy się mylę , czy tam jest motor 850 cm3 ?? Ogólnie autko wypas !! Pozdro.
  
 
Nie, nie ja go kupuje nie dla siebie, tylko dla znajomego w Gdańsku...
Kiera fajna... wezme sobie ją dla siebie
  
 
Witam!!!
Otoz musze powiedziec,ze jestem wlasnie w trakcie zakupu takowego Fiata
Jest on na chodzie, [ma jedynie zwarcie na rozruszniku]
i ma o niebo lepsza blache niz ten z profilu
Jak moja dziewczyna go po raz pierwszy zobaczyla,powiedziala,ze jest taki szpetny,ze musi go natychmiast miec
Wiec w tajemnicy kupuje go dla niej zrobie nowy lakier i ogolna kosmetyke ..>bo ten ktory jest ma obrzydliwy kolor...Z gosciem umowilem sie na przyszly tydzien...Jak juz kupie tez wrzuce fotki...Moze jakis klubik 133 zalozymy???
  
 
To pewnie dla Pawła Araszkiewicza bo widziałem, że ostatnio szuka tego samochodu.
P.S. fajny ten "brzydal".
  
 
Tak, dla Pawła
  
 
bry
mam namiar na fiata 133 i powiem tyle blacha tam jast taka ze glowa boli praktycznie zero rdzy (zobaczymy po zimie)
nie wiem czy gosc ma papiery do niego, problemem jest tez silnik ktory jest uszkodzony...ogolnie jestem zainteresowany. Problmem jest wlasciciel ktory ma w glowie troche poprzestawiane...nie sprzeda a bedzie patrzyl jak mu wszystko gnije....:/
fakt samochod jest brzydki ale ciekawy!
bede go meczyl moze kupie i dolaczy do mej kolekcji (fiat 127mk1, mk2 sport w trakcie rozbiorki, Volvo 144S 68r, i niebawem DF MR 1.5)