Jak zdjąc klamke w 126p

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witam może to i banalne pytanie ale ja mam wszystko usmarowane konserwantem i nie wiem.chodzi o te cięgno które idzie do zamka jak je odchaczyć z bębenka tzn czy jest tam jakiś pierścien czy zawleczka bo na prawde nic takiego nie widze a nie chce go urwać chyba ze ktoś zna inny sposób wyjęcia wkładki z zamka to prosze o rady!!!!
  
 
to plastikowe idace od zamka(tam gdzie wkladasz kluczyk) do mechanizmu otwierania drzwi w tym bialym platiku masz dziurke i jest to nalozone na ten zamek na ktorym z kolei jest kuleczka problem w tym ze plastik jest twardy i ciezko schodzi musisz mocno za niego pociagnac w lini prostej zeby nie urwac tego kuleczka na zamku (mi raz sie urwal) mozesz zrobic soebi lekka dzwignie kombinerkami bo trzeba uzyc duzej sily zeby to wychaczyc z zakladaniem jest latwiej jesli uzyjesz tez kombinerek po prostu trzeba odpowiednio chwycic ten plastik i ten bebenek i scisnac mocno
powodzenia
  
 
Nie wiem o co ci dokłądnie chodzi ale to ciegno od bebenka coidzie to jest wkładane na wcisk (na bebenku jest główka a na tyl "ciegnie" sa otwory) nie wiem czy o to ci chodzi.
  
 
Napisalem Ci na priv, ale wygląda to mniej wiecej jak piszą przedmówcy