Naprawde tani lakiernik w Warszawie poszukiwany.

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Panowie poszukuje jakiegos taniego lakiernika u ktorego moge zrobic progi i klamki niestey ceny ktore mi dyktuja w zakladach lakierniczych sa po prostu horendalnie wysokie ! wiec mam pytanko czy znacie moze jakis dobrych i w miare tanich lakiernikow ktorzy za pomalowanie i dostoswanie progow nie policza sobie wiecej niz 600 zł.

Moj problem z progami polega na tym ze trzeba je dogiac i przykrecic do samochodu i troche obciac od dolu bo sa troszke za niskie, albo od gory oczywiscie, szukam kogos kto by sie na tym znal.

Pliz help

Pozdrawiam
Lasombra
  
 
w szcecinie w firmie w ktorej robielem swoje na zamowienie ..czyli za dodatkowym rantem u gory tak zeby nic nie trzeba bylo doginac policzyli mi 160 za 2 a dalsza oferta byla taka ...80 zyka za zamontowanie i 300 za malowanie....ja molwalem sam i zamontuje tez sam( musimy miec takie sme progi bo ja swoje tez obciołem bo byly za szerokie...tylko teraz ten wlot powietrza mam taki cieniutki)) )
  
 
jakby cie to interesowalo to moge ci dac namiary....ale watpie)))


  
 
Odświerze posta
Jak się nie spóźnie i nikogo przedemną nie będzie to kupie sobie nosek w kolorze niebieskim na szrocie za 50 zł. Stan idealny. Tylko potrzebował będę jakiegoś lakiernika w miarę taniego. Czy ktoś coś wie ???
Oczywiście Lakiernik mile widziany w Warszawie.

[ wiadomość edytowana przez: Ikarus260 dnia 2008-03-25 17:27:20 ]
  
 
Fuck !
W pierwszym spojrzeniu jak zobaczyłem autora postu to spadłem z krzesła.....
  
 
ja odkopales to i ja napisze. szukam lakiernika i blacharza ktory zrobi zaprawki i wymieni wszystkie 4 drzwi.....
  
 
Cytat:
Fuck !
W pierwszym spojrzeniu jak zobaczyłem autora postu to spadłem z krzesła.....



A podobno admin wyrzucał nielogowanych przez ostatnie poł roku
  
 
powinien wylecieć za samego avatarka
  
 
Jabłuszko, ja wymieniałem drzwi i jeszcze parę rzeczy. Blacharz ul. Wrocławska 4 TURBO.
Kobar
  
 
Cytat:
2008-03-25 20:15:26, misiekwwa pisze:
A podobno admin wyrzucał nielogowanych przez ostatnie poł roku


Znaczy Daemon z Motonewsa? Bo tak jak piszesz to robią nasi Modowie, ale tylko z naszym forum.
  
 
W styczniu malowałem lusterko, drzwi przednie pasażera + prostowanie, błotnik przedni (wszystko od strony pasażera) wyszło mnie to 800zł. Jakby Cię interesowało to Wólczyńska 55, ich strona www
Fajnie to wyszło, mnie się podoba.