MisiekNS! - STO LAT!

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Misiek!
Najlepsze zyczenia urodzinowe!!
Spełnienia wszystkich marzeń, zdrówka, powodzenia w życiu. No i żeby Łada Ci wiernie służyła!
STO LAT!

Pozdrawiam

PS. Chyba urodziny już miałeś, ale i tak wszystkiego naj!
  
 
dolaczam ie do zyczen, wszystkiego naj,naj.
  
 
Dzieki koledzy ! Mila niespodzianka i zaskoczenie - urodziny mialem wczoraj 20-te juz (albo dopiero ), dziekuje serdecznie i rownie serdecznie pozdrawiam !
MisiekNS
  
 
Sto lat !!!! Wszystkiego najlepszego
Paweł
  
 
wszystkiego najlepszego!!!

pzdr

p.s
ja tez w tym roku 20 kończę
  
 
No to misiek - teraz bedzie juz z gorki Sto lat i wszystkiego najlepszego.
  
 
No to wszystkiego najlepszego
  
 
Ja rowniez sie dolacze

Wszystkiego najlepszego, duzo zdrowka i dlugiej przyjemnej jazdy swoja ladna, bez jakichkolwiek problemow

  
 
....ode mnie tez najlepsze zyczenia....
...
ja tez za 3 tygodnie koncze 20.....
  
 
No wiec i ja sie do życzen dołącze
wkoncu tez w lipcu 20 kończe
  
 
Ja również się dołączam
wszystkiego najlepszego !
  
 
zmiana kodu, dwojka z przodu

najlepsiejszego stary!
kupe szczescia i orgazm na codzien!
do zyczen dolacza sie reszta rodzinki ow kors.
  
 
Raz jeszcze dziekuje - mile to tym bardziej, ze dopiero od niedawna w sumie jestem wsrod was
Szkoda tylko, ze zyczenia dotyczace Lady chwilowo sie nie spelnily - przed chwila pekla mi linka sprzegla i zakonczylo sie powrotem piechota przez pol miasta Swoja droga (wybaczcie OT) ciekawa sprawa, bo jakies 3 miesiace temu to samo sie stalo, a na tej przejezdzilem ok. 2 tys. km zaledwie - jak myslicie to pech, wadliwa linka czy moze jakas inna przyczyna
  
 
czesć
Oczywiście dołączam sie do życzeń
Nic nowego już nie napisze raczej.....
więc dużo zdrówka, zdrówka i zdrówka .....
wszystkiego naj...
i tak jak Adasco mówi: zmiana kodu dwójka z przodu

Piotrek i Aneta
  
 
Wszystkiego dobrego i nie przejmuj się "zmianą kodu", jak Ci wskoczy 3 lub 4 - wtedy zobaczysz że 2- to dopiero początek szaleństwa... czego właśnie Ci życzę...
  
 
Widzę,że spora rzesza klubowiczów to piękni dwudziestoletni
  
 
Wszystkiego najlepszego!
  
 
Cytat:
Widzę,że spora rzesza klubowiczów to piękni dwudziestoletni


Hehe krycho czy tacy piekni to ja nie wiem Mowie o sobie oczywiscie, niech inni koledzy rowiesnicy sie wiec nie gniewaja
A poza tym jak widac okazalo sie, ze nie jestem jednak najmlodszy w klubie - obok Milego oczywiscie
Cytat:
Wszystkiego dobrego i nie przejmuj się "zmianą kodu", jak Ci wskoczy 3 lub 4 - wtedy zobaczysz że 2- to dopiero początek szaleństwa... czego właśnie Ci życzę...


No to mnie Piotrek pocieszyles Bo tak jakos dziwnie mi sie zrobilo na mysl, ze juz nie bede nastolatkiem
  
 
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!!
  
 
Sto lat dla Ciebie i Twojej samary