[OT] Ten filmik trzeba zobaczyć...

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
..nie o ładzie tylko o porsche 911 turbo (starym, rajdowym).

video.racing.hu/files/1038/911turbo_rally.avi [38MB]

  
 
Ależ ten samochód ma ciąg!!
  
 
ja moze zobacze jutro jak mi transfer nie spadnie a i tak jest kiepski bo filmik ma byc za 10 godzin A niektorzy sie dziwia czemu nie zawsze sie moge dostac na forum hi hi

Pozdrawiam Michał
  
 
Michal- chyba nie tylko ty jeden masz taki problem mi tez ten filmik chcial sie sciagac ponad 10 godzin
  
 
mi to nawet nie chciał się ściągnąć, najpierw przez 40 minut ciągnął go nieprzekraczając prędkości 5 kb/sek. a potem przerwał.
  
 
...a mi poszedl bez problemu.... co prawda predkosc nie przekraczala 10Kb/s....ale dalo rade
...
...i faktycznie trzeba obejrzec.... fajne autko .... szkoda ze kierowca nie do konca wykorzystuje jego mozliwosci....
...ale coz pewnie go sporo kosztowalo.... to dba o nie
  
 
próbuje pociągnąć, jeśli będzie słabo to jutro w pracy sobie ściągne
chyba sobie jednak go odpuszcze


[ wiadomość edytowana przez: Jojo dnia 2004-05-12 18:39:02 ]
  
 
wrzuciłem filmik na FTP klubowe do katalogu FILMY/różne - nazwa pliku 911turbo_rally.avi
  
 
Mnie się ściągnęlo bez problemów. A filmik jest po prostu super.
  
 
Qba????Nie wykorzystuje mozliwości??????Daj spokój - na takiej wąskiej dróżce...myslę,że to jednak prawie szczyt mozliwości jesli chodzi o jazde 911-tką ztylnym napędem Widziałeś jak sie skończyło wykorzystanie mozliwości na tej długiej prostej?

Paweł
  
 
...no tak....moze troche zle to ujalem..... jedzie dosyc ostrożnie prawie cały czas.... i jak widac po końcówce tak powinien był jechać do końca....
  
 
Powiem, ze warto go obejrzec (chociarz sciagal mi sie ponad godzine ). Koniecznie z dzwiekiem jest wtedy lepszy efekt