Targi Tunningowe w kraku

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Byłem dzis przed południem na zorganizowanych w Krakowie (przy ul. G. Zapolskiej) "targach tunningowych" (nieco głupio brzmi). Refleksje:
1. Jak miło zobaczyć znajomy klub
a mianowicie Fiat & Furios reprezentowany był przez cztery pojazdy (dwa kaszle i dwa kanty)
- FSO AK wystąpił w mniejszym składzie (dwa poldoloty) ale to zawsze coś... tym bardziej, że próżno było szukać Łady...

2. Daleko nam jeszcze do filmu "Szybcy i wściekli" , choć w kilku brykach widziałem podtlenek, kilka miało naprawdę niesamowite wyposażenie audio-video (tak, tak - ekran LCD w osłonie p.słonecznej pasażera i DVD w komplecie), a jeszcze kilka naprawdę w sposób przemyślany podeszło do tematu - to niestety w przeważającej większości było słabo, wiejsko i niechlujnie.

Jeśli ktoś chciałby zobaczyć Syrenkę z napędem 4x4 i silnikiem Porshe, albo co tam jeszcze innego - to dajcie znać - wyslę na mail'a.
Konri - jeśli chciałbyś coś na stronkę - też Ci mogę wysłać
Pozdrawiam
  
 
A moze zdjęcia byś Nam zaprezentował na forum! Byłoby miło!
Pozdrawiam!
  
 
Byliśmy popatrzeć na chwilę z Konradem na próbę "sportową" aale w sumie nie było na co
Po pięciu minutach zwinęliśmy manatki spowrotem.
Myslę ,że zdecydowanie ciekawiej jest na zwykłych rajdowych kręciołkach. Na pasie zjawiło się niewiele aut i niewiele więcej zresztą publiczności.
Paweł
  
 
Krycho, gdybym umiał je wsadzić na jakąś www to juz bym to zrobił i wstawił link....
albo co...
ale d...pa jestem nie partyzant i nie potrafię nawet takich banałów...
  
 
Nie wiem jak to wyglądało na hali - bo byłem dziś w pracy - ale na laotnisku naprawdę niewiele mogło sie diząc- cieniutko to chyba wszystko wyglądało z tego co piszesz.
Paweł
  
 
Zrobiłem kilka zdjęć, które najlepiej oddały by klimat targów...
ale z powodów j.w. tego nie uczynię.
Mnie osobiście podobały się 4 samochody (tak, tak cztery).
W hali największą popularnością cieszyły się te samochody, które w danym momencie wkręcały silniki na wysokie obroty (poroniona zabawa - spaliny czuć było na pół hali), albo wyciskali ze swojego audio tyle, żeby grac głośniej od sąsiada....
Nie oceniam tylko opisuję....
  
 
MY na lotniskui widzieliśmy ciekawego Fiata 125 (czarnego) z Rzeszowa chyba) i drugiego, pomarańczowego a raczej jego felgi( był chyba ze śląska
Zresztą dużo było aut z jakiegoś klubu w Tychach (rejestracje ST) , ale potem "tuningowcy" nieźle narozrabiali jak zaczeło lać - pod geantem - trzy stłuczki.na wiadukcie nad 29-listopada - stłuczki w obu kierunkach i wiadukt był nieprzejezdny.
W każdym razie - takie jest moje wrażenie ,że impreza raczej tak sobie
Paweł
  
 
O tych Fiatach właśnie pisałem na początku tego wątku oba pochodzą z F&F (miały naklejki) - i posiadam ich zdjęcia....

Co do reszty imprezy - nie mam pojęcia, ponieważ widząc w hali, że mnie nic z nóg nie ścieło - podarowałem sobie resztę i wróciłem do domciu...
  
 
Piotrze! To załóż stronę na jakiejś interii, onecie czy czymś podobnym. Tam powinno być wszystko opisane krok, po kroku.
Jesli nie, to mozesz zdjecia wrzucic mi na maila i ja zrobie stronke!



[ wiadomość edytowana przez: krycho dnia 2004-05-16 00:26:37 ]
  
 
Auto Tuning Show w interii