Imprezki "po"

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Po sobotniej Modlitwie byłem na pifku w Mini Maxie i się troche zasiedziałem Obsługa już nawet wyszła, a ja siedząc przy barze z właścicielem gaworzyliśmy o "pierdołach" . Zagadałem coś o moim ściganiu. Gość podłapał temat. Nie wiedział , że w Stalowej też takie są. Przyniosłem nawet z samochodu płytke z Modlina i pooglądaliśmy kilka fotek i filmików. Spodobało mu się. Pytał, czy nie macie więcej takich, bo możnaby u niego w knajpce wspólnie oglądać takie i puszczać. Wspomniałem też o tym filmiku co jeden z Was nakręcił. Ale go nie miałem. Myślę, że gość byłby skory do udostępniania sprzętu na wspólne oglądanie ( w sumie to dla niego także interes). Niewykluczone, że może by i jakiegoś szampanika zasponsorował ( bezalkoholowego oczywiście ), dla najszybszego autka.

Co myślicie o tym?
  
 
Dobry pomysl.Fotek jest dużo , z tego i z tamtego roku.Materiałów filmowych też sporo, tylko nigdy nie miał kto się tym zająć tak na serio.Nasz klubowy monter ZooM i jego wspaniałe dzieła ( haha czy nie przesłodziłem ) może i mógłby się tym zająć.Ale to od niego zależy.Ja w żadnym wypadku nie mogę sie wypowiadać za niego.Ale wiem tyle,że umie to kleić clipy i robi to coraz lepiej.Pomimo,że często dysponuje strasznie kiepskim sprzętem i materiałem, robi coś z niczego.Nie raz to udowodnił, chociażby mój clip.No ten ostatni filmik streetracers.avi co rozbawił "pół" Polski .
Wracając do pomysłu to uważam to za dobrą koncepcję
  
 
Hubert powiem szczerze, ze pomysl jest dobry. Zawsze byl. Niestety mielismy juz bardzo dawno temu kiepskie przezycia z jednym z pubow w stalowej, gdzie po kilku spotkaniach okazalo sie ze jestesmy niebezpieczni i ogolnie mowiac drugi wolomin . Brakuje czegos takiego, zeby na luzie siasc, napic sie piwka, mocniej zaznajomic. To nie musi byc nic organizowane, moze byc kazdy spontan. A juz szczyt marzen to miec miejsce w stalowej, gdzie zawsze mozna zagladnac i spotkac kogos znajomego z klubu czy z poza , niewazne. . Napisz czy cos wiecej rozmawiales i czy Twoim zdaniem sprawa glownie ze wzgledu na wlasciciela jest warta zachodu .

P.S. Pozdrawiam i mam nadzieje ze cos z tego sie wykluje .

Apropo, co ty tak dlugo po barach sam siedzisz - daj znac kiedys to razem pobiesiadujemy .
  
 
Dzieki wielkie.
Postaram sie wykozystac twoje pijanstwo