Naprawy ONLINE

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Podczas napraw/modyfikacji w medzi wpadłem na taki troszke dziwny pomysł,
nie wiem czy już takie coś gdzieś powstało czy mamy szanse być pierwszymi ale co sądzicie o czymś takim jak naprawy ONLINE,
Można było by zrobić taki dział gdzie można było by sie umówić na takie spotkanie pt. naprawy online, wystarczyła by kamerka internetowa u naprawiającego i mikrofony u fachowców z forum,
mogło by to być niezwykle pomocne, oczywiście jeżeli ktoś może sobie kompa do garażu zanieść. taka
No i co sądzicie?? chyba jeszcze nikt autka nie naprawiał na żywo przez internet,
może pomysł jest śmieszny dla fachowców ale dla takich początkujących jak ja bardzo by się to przydało
  
 
eee
za dużo zachodu........ja to jak robie coś ważniejszego to dzień przed gadam(radze sie) z jakimś lobowiczem na GG i jest git

z tymi co gadałem wiedzą ...hehehe
  
 
Byly juz transmisje porodów na zywo,wiec czym przy takim wydarzeniu jest naprawa auta.
czy wyprawa na Ksiezyc???
Swietny pomysl Kiedys byl program-Adam Slodowy,ale w dobie komputerow faktycznie mozna zrobic krok milowy do przodu takim programem
Gratuluje koledze pomyslu-musi byc bardzo inteligentnym czlowiekiem
Teraz wystarczy tylko znalezc sponsora-a kazdy mechanik sie zgodzi
  
 
Panowie,a moze poprostu zaczac krecic nawet na VHS-owskiej kamerze? Zebralo by sie pare dokumentow filmowych z napraw i mozna robic video biblioteczke.Kiedys filmowam droge na Warszawe,przez nia i na Lublin,o dziwo film sie przydal juz chyba 6 osobom,ktore pierwszy raz musialy pokonac ten odcinek drogi.Super rzecz.Niech kazdy sfilmuje swoje robudki przy omie.
  
 
brawo dla kolegi mario popieram a na pewno sie przyda i osoby same grzebiace przy ukochanym autku pierwszy raz nie będą popełniać kosztownych błędów
  
 
Mozna by tez filmowac reakcje wlascicieli jak sa wkur... na swoje maszyny,ale to juz drobna insynuacja,nawet nie bierzcie tego pod uwage,nie wazne
  
 
pomysl niezly, jesli nie kamerka, to chociaz robic cos takiego ze zdjecia strzelac i komentarz dolaczac!
cos jak: zrob to sam tylko ze normalnym jezykiem, a nie mechanicznym belkotem w stylu (sam naprawiam...)