Vets

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam
Czy trzeba spelnic jakies wymagania dodatkowe aby widziec wszystkie watki w kategorii Vets?
Pozdrawiam
  
 
Tak...

Wplacic 1500zl skladki czlonkowskiej na remont mojego silnika.
  
 
He he
Z checia ale tyle nie mam moze jak bede lepiej zarabial znaczy wiecej. Limit kieszonkowego wynosi 10 zl wiec tyle moge dolozyc, jakby tak kazdy dolozyl po dychu to bys nazbieral szybko
pozdro
  
 
No co Ty Dra? A gdzie konserwacja mojego podwozia i nowe opony? Dołóż stary jeszcze 1500 dla mnie.

Poczytaj regulamin.
  
 
podobno tylko goscie z listy K maja wstep, podobno jestem na liscie K ale widze tylko jedna kategorie Opel GT a wczesniej nie moglem wcale wejsc
A zrzutke mozemy zrobic nawet na piwo w miare mozliwosci doloze sie
  
 
Cytat:
2004-09-09 20:30:14, Gozer pisze:
podobno tylko goscie z listy K maja wstep, podobno jestem na liscie K ale widze tylko jedna kategorie Opel GT a wczesniej nie moglem wcale wejsc
A zrzutke mozemy zrobic nawet na piwo w miare mozliwosci doloze sie




nie doczytałeś regulaminu do końca
  
 
Kurde juz go 4 razy dzisiaj przeczytalem i nic nie znalazlem dlatego pytam regulamin u mnie konczy sie paragrafem 22
  
 
Cytat:
§5

Status LOB WETERAN przysługuje tylko tym, którzy byli co najmniej 3 razy na LOB PARTY i dodatkowo na przyznanie statusu zgodziło się co najmniej 90% istniejących weteranów.






PS. a oczywiśtym jest że do tematów z kategorii vets mają dostęp tylko weterani

  
 
Ups ale o tym sie nigdzie nie doczytalem
Ale juz wszystko jasne dzieki za info
pozdrawiam all
  
 
W kategori vetsy gadamy sobie o tym jaki numer wyciąć nowym na zlocie np. przeklepanie na lotusa i takie tam.
Ustalamy również jak jest wyskości składki w następny roku np. w tym roku była na poziomie 1 tys zł. Całość została przeznaczona na sfinansowanie nagrody dla mnie oraz 99% na remont silnika DRA.
Więc radze się zastanowić czy warto przyjeżdzać na zlot i zdobyć statusu weterana.
No i inne takie "zabawowoe" rzeczy .
  
 
Cytat:
PS. a oczywiśtym jest że do tematów z kategorii vets mają dostęp tylko weterani



Co nie zmienia faktu, ze i tak trzeba wybecelowac 1500zl
  
 
Piotr, jestem pełen podziwu, że byłeś tak oględny, gdyby poznał choćby tylko część prawdy doznać mógłby szoku ,
  
 
Janusz chciałem zadbać o jego zdrowie .