Nowe fotki mojego "boba" czyli Fiat Dino V6

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
dzis razem z Konradem z Lada Klub Polska pojechalismy odpalic Dinozaura i pstryknac kilka fotek, Konrad zrobil tez mini filmik serca Dino
zdjecia dino plus filmik

zdjecia moim zdaniem rewelacyjne biorac pod uwage ze na aucie bylo 1cm kurzu, brakowalo foteli{ leza u mnie w pokoju wyczyszczone }oraz wykladziny, widac tez nieszczesne zadrapanie i wgiecie na blotniku tylnym efekt mojej nieuwagi

filmik znajduje sie u gory galerii i przedstawia moment odpalenia{troche to trwalo ,pare tygodni auto stalo niepalone} oraz po nagrzaniu lekka przegazowa do 6000 tylko bo silnik w kondycji wzorowej nie jest i balem sie go niepotrzebnie krecic na jego ulubione 7500-8000

how do you like it??



[ wiadomość edytowana przez: koniu dnia 2004-09-18 18:50:16 ]
  
 
jak ochłone to coś napisze...
  
 
WYYPAASSSS !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  
 
ladna furka i ladnie brzmi
  
 
Fantastyczne autko! Fantastyczne. Czy podłoga jest do poprawek?? Co to za piękna czerwona Ładzianka stoi w oddali? Jest na sprzedaż?
  
 
Meeehhh... uwielbiam ten samochód

Szkoda ze nie nagraliśmy z mountezem avi, jak bart opowiadał historie swoich wszystkich fiatów - to dopiero był by filmik
  
 
Bryczka Super az mnie zatkalo!!!!!!!
  
 
w calej podlodze ktora obecnie jest powoli oczyszczana z mas asfaltowych znalazlem jedna dziure w okolicy pierwszego odplywu wody dokladnie pod nogami kierowcy , standard dziura jak 5 zeta nic wielkiego...stan blach bym ocenil na 4 z mocnym plusem... auto ma 36 lat bylo 2 krotnie lakierowane ale nigdy nigdzie jeszcze nie spawane, Lada jest Konrada i na sprzedaz napewno nie jest

ps: mcqueen bylem wtedy niezle wypity podobnie jak wy pijoki jedne ale nic nie koloryzowalem tak to wlasnie bylo
  
 
Autko po prostu powala co tu dużo mówić. A ten dźwięk ahhh muzyka dla uszu To autko sie marnuje w twoich rękach mozę oddasz je za darmo potrzebujacym
  
 
ile to autko wyciagnie na prostej?
  
 
Autko śliczne, gratuluję, zazdroszczę, składam hołd.

Jedyne kolor mi się trcohe nie podoba. Skoro to ferrari to ognista czerwien by była super (wiem, wiem)
  
 
w instrukcji pisza ze 205 kmh a w ikonce pod moim nickiem widac"kolo 220" sadzac po ulozeniu strzalki na cyferblacie...przy 8000 rpm
  
 
a jak sie prowadzi? wybacza bledy kierowcy? czy ciezki do okielznania asfaltburner?
  
 
Bart to wogole radia nie musi miec zajebiste autko musze sie kiedys wybrac no wlasnooczne ogledziny
  
 
no na żywo robi jeszcze większe wrażenie!!
dzwięk jest poprostu piękny
  
 
co do prowadzenia to nie mam wiele doswiadczen z tym autem... zrobilem nim troche ponad 500 kilometrow narazie praktycznie tylko po miescie, jest mocno twardy, gumyjak w furmance 205-70 vr14 {w 1968 roku 205-70 to byly "niskoprofilowe gumy" }nie lubia kolein, nie mialem okazji pojezdzic "agresywniej"po suchym {no moze na jednej z edycji midnight cruising }, za to na mokrej nawierzchni jest poprostu jakbym do przedszkola wrocil super zabawa gwarantowana przez szpere i lysawe opony nawet na sniegu mimo naprawde starych lysych opon{rok prod 1984} autko daje rade dzieki LSD wlasnie, tylko za cholere nie chce jechac prosto.. zawsze tyl gdzies zwiedza pobocze
  
 
Ilu procentowa on ma szpere ? jaka jest moc tego cacka ? ile ma do 100 ? i w ogole jest bosko boski, pewnie pali jak smok ale gazu mu niezakladaj
  
 
Bart - niesamowite auto - Konrad ma dalej wypieki - a ja w całym domu słyszę od jego powrotu - brzmienie tego motorka - piekna"muzyka"
P.S. Moch LADA - nie na sprzedaż
Paweł
  
 
Samochód prezentuje sie nienagannie , szkoda tylko że tak mało nim jexdzisz bo nie ma gdzie go zobaczyć na żywo Ale dzwiek V6 i trzech gaźników poprostu powala na kolana !!
  
 
jeszcze zbieram szczęke z podlogi... nic wiecej nie powiem - bo nie trzeba