Pytanie o odpalanie maluszka

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Potrzebuje taniego środka transportu i maluszek mi odpowiada mam na oku kilka ofert. Pytanie dotyczy tego jak sie go odpala czy model np. z 89 czy 90 jest palony z kluczyka bo ojciec jak miał malucha to odpalał go jakoś .............. jak by za rękaw ciągnoł?! Zgóry dziękuje za ospowiedż mbr2003

[ wiadomość edytowana przez: schwepes dnia 2004-09-23 00:50:14 ]
[ powód edycji: REGULAMIN pkt.3 ]
  
 
starsze roczniki byly palone na linke ale nie problem zmienic rozruch na kluczyk, teraz jest jak kto woli bo z tym nie problemu,sam sobie zmienialem
  
 
Cytat:
Pytanie dotyczy tego jak sie go odpala czy model np. z 89 czy 90 jest palony z kluczyka bo ojciec jak miał malucha to odpalał go jakoś pojebanie jak by za rękaw ciągnoł?! Zgóry dziękuje za ospowiedż mbr2003



buhahahahahahahhahahahaaaa

A tak na serio-Palony z bata jest lepszy-bo nawet przy zarznietym akku powinien zapalic-a elektronik juz nie,bo ponizej pewnego napiecia po prostu nie zaskakuje elektromagnes w rozruszniku i robi tylko "klap"
  
 
oldschool rulez!! rozrusznik na linke rzadzi
  
 
no i jak sie co urwie to zawsze będziesz mógł go szczotą do zamiatania odpalić a takiego z kluczyka już nie...
"podstawowe wyposażenie malucha to zmiotka" - NIE??
  
 
ja mam rocznik 89 grudzień i jest palony z kluczyka...
  
 
Cytat:
2004-09-23 09:24:42, sFiatowiec pisze:
no i jak sie co urwie to zawsze będziesz mógł go szczotą do zamiatania odpalić a takiego z kluczyka już



bo w takim z kluczyka nie ma sie co urwac moze dlatego
  
 
Cytat:
Palony z bata jest lepszy-bo nawet przy zarznietym akku powinien zapalic


Jak ktos byl w sosinie to wie ze sie mylisz... codziennie rano trzeba bylo mnie pchac bo aku umieral....
rozrusznik robil pol obrotu i rezygnowal ze wspolpracy...
a co do kija to budzi sie ogolne zainteresowanie przechodniow w czasie rozruchu - nie czesto oglada sie goscia wciskajacego kaszlowi kija w d... teraz mam zmieniony rozrusznik i akumulator, autko odpalam z guzika i uwazam ze nie ma lepszego patentu na malca!

[ wiadomość edytowana przez: pterock dnia 2004-09-23 13:14:48 ]
  
 
Miales slaby rozruchawnik
Moj zawsze palil nawet kiedy akku byl juz na wykonczeniu-inna sprawa,ze trza zastosowac maly patencik na spadek napiecia przy rozruchu.......malutki uklad elektroniczny-alez ile to wygody
  
 
Cytat:
2004-09-23 12:28:55, Krzyh00 pisze:
bo w takim z kluczyka nie ma sie co urwac moze dlatego


wystarczy ze spadnie ci kabel od stacyjmi - ten co podaje prąd na elektromagnes... i lezysz... pchanie murowane...
  
 
ja mam palony z bicza i jest sweet, polubilem gnoja