Hokejka pod zderzak...???

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Gdzie mozna najłatwiej kupic takie dokładki i w jakich cenach sie to zamyka...??
  
 
zależy oczywiście o jaki hokej chodzi, ale przykładowo:
-golf 3 - nowy, podróbka - 30zl/szt....czyli 60zl cały
-golf 3 GTI - nowy, podróbka - 80zl/szt - 160zl cały
-laguna - używany oryginał - 50-70zl

i ogólnie takie hokeje które nie są dzielone na pól kosztują tak w granicach 50-70zl za używki.....

czasem bardziej opłaca sie kupić cały zderzak.....np. zderzak do golfa z hokejami można kupić za 100-120zl.....a do tego masz listwe, żeby założyć na nia hokeje
  
 
Malo kto wie tak dokladnie o hokejach jak Micab
A kolega MaRu nie ma MK4 cabrio?
Do mk4 tez od golfa III?
Ma ktos hokej od gIII gti w mk4..?
Chetnie bym zobaczyl....z ciekowosci jak to wyglada...
  
 
Dokladnie chodzi o MkIV cabrio...
Tak jak kolega tez chetnie zobacze...
  
 
panowie.....mówisz i masz poniżej link do essiego mk4 cabrio z hokejem od GTI

mk4 cabrio GTI

niestety nie widać najlepiej....ale zaraz może jeszcze coż znajdę
  
 
Micab, Twoj czas zadzialania jest niesamowity...
Wyglada fajnie....
Ale ja jednak twierdze ze og golfa III najlepiej pasi do mk5/6...
  
 
tutaj mk4 z hokejem od zwykłego golfa 3

mk4 golf 3

do mk5/6 rzeczywiście pasuje najlepiej....ale w mk4 też wygląda fajnie...
  
 
pozwólcie że podłączę się pod wątek, mam mkV i też myślę o hokeju. pytanie brzmi dużo jes zabawy ze spasowaniem takiego gadżetu?
  
 
no ta jest ok....
  
 
i jeszcze jeden mk4 z podkładką od zwykłego golfa 3


mk4 golf 3

na tym zdjęciu już lepiej widać

czy dużo zabawy.....jak chcesz to robić sam to napewno sporo.....polecam oddać do plastikarza....kupić cały zderzak od golfa i dać do fachowca....dospawa Ci listwę mocujacą i dopasuje hokeje....wtedy będziesz mógł sobie ściągać podkładke jak tylko będziesz potrzebował
  
 
ok, to wiem już ile kosztują hokeje, a ile mógłby wziąść plastikarz, za spasowanie mi tego? dotychczas nie korzystałem z takich usług i nie mam zielonego pojęcia...
dzięki za info
  
 
u mnie gość wziął za to 50zl
  
 
Cytat:
.polecam oddać do plastikarza....kupić cały zderzak od golfa i dać do fachowca....dospawa Ci listwę mocujacą i dopasuje hokeje....wtedy będziesz mógł sobie ściągać podkładke jak tylko będziesz potrzebował



Swiete slowa... Ja niestey nie mialem zderzaka od golfa i plasticman dal mi hokej na stale... BŁĄD!!!
Mam juz polamany bo na zime nie moglem go sciagnac, odsniezam parkingi,baze po biurem i osiedlowe drozki... A ze teraz mialem zwarcie z lancią (czyt. "PUK") to wiem jak zamocuje hojek w nastepnym zderzaku...na listwie..
  
 
  
 
niom... ja mam juz hokej tylko potrzebuje tą listwe moze ktoś ma