Czerwcowy spot rejsowy w Bydzi

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam wszystkich Ładnych!
Coś widzę, że słabo wam tutaj się wątki spotkaniowe rozwijają, szczególnie w regionie kuj-pom . Może więc jakieś kanciate rosjanki pojawiły by się u mnie na ranczo, ~10km od Bydgoszczy? Ogrodzone 10ha zielonego terenu + kilkaset metrów dalej 5ha lasu (nie ogrodzone, nawet nie wiem dobrze jeszcze gdzie to mam ) możliwe, ze tuż przy rzeczce . Grill, międzyklubowa integracja, gry i zabawy towarzyskie i wszystko co sie na miejscu wymyśli. Więcej info >> TUTAJ <<. Serdecznie zapraszam .
  
 
Race, a dokładnie gdzie to jest? Bo 10 km od Bydzi to mi nic nie mówi, dokładnie w jakiej miejscowości? Niezależnie od tego ja chyba bym wpadł. Tylko kiedy to będzie?
  
 
Cytat:
2004-05-30 20:53:07, mily_byd pisze:
Race, a dokładnie gdzie to jest? Bo 10 km od Bydzi to mi nic nie mówi, dokładnie w jakiej miejscowości? (...)


*** DOJAZD ***
Ta osada Tryszczyn się nazywa. Jadąc z Bydzi za tablicą miejscowości z ograniczeniem predkości są dwa łuki (lewy i prawy) i zaraz za nimi jest skręt w prawo, przed Zajazdem Pomorskim. Po skeceniu w prawo jedzie się prosto asfatówką i tam gdzie zaczyna ona schodzić w dół to po prawej już jest mój teren. Zaczyna się równo z tabliczką informującą (błędnie ) o końcu miejscowości i w tym miejscu trzeba skręcić w prawo jadąc wzdłuż mojego płotu, który teraz mamy po lewej, dojeżdżamy do bramy . Tam będzie juz ktoś (lub coś) kierował przyjezdnych. Po zaparkowaniu pojazdu w odpowiednim miejscu otwieramy bagażnik, wyciągamy to co trzeba i przystępujemy do integracji .
Proponuje ustalić dokłądną godzinę to spotkamy się na parkingu przed wspomnianym zajazdem i kolumną przejedziemy na miejsce docelowe .
Looknij też w temat na F&F (link w pierwszym poście) - fotki tego miejsca i dokładniejsze ustalenia. Zmontuj jakąś Ładną ekipę i w drogę!

>> MAPA DOJAZDU Z BYDGOSZCZY << (z centrum)

ps. Oprócz oczywistych artykułów pierwszej potrzeby () przydadzą się też jakieś siodełka przenośne bo u mnie mało krzesełek niestety. Stół zmajstruje sam odpowiednio wcześniej . W kwestii ewentualnego noclegu sugeruje zaopatrzyć sie w jakiś namiocik (+materac) bo darmowe pole namiotowe "Rejsowo" jest na tyle duże, że wszyscy się spokojnie pomieszczą. Co bardziej "zaprawieni w boju" mogą się przespać w autu jeśli jego konstrukcja na to pozwala (w Maluchu można sie nie wyspać).
  
 
No to ja postaram się przyjechać, oczywiście na rowerze. W najbliższy weekend, tak?
Cytat:
Oprócz oczywistych artykułów pierwszej potrzeby

A ktoś będzie korzystał z tych artykułów?? Przecież chyba jakoś do domu trzeba będzie wrócić? No ja osobiście jak jadę to muszę być 100% trzeźwy, nie wiem jak tam Wy. Niezależnie od tego jednak postaram się w ten weekend przyjechać swoją ładą czy tam fso
eeee... swoim unibike'm
  
 
UWAGA!!!
Złe wieści z mojej strony. W szkole nie zgodzili się żebym odebrał świadectwo w piątek i musze iść ze wszystkimi na uroczyste rozdanie w sobote na 12-tą . Dlatego też godzina rozpoczęcie imprezy zmienia się. Będę tam max godzinke i jak tylko dostane świadectwo to spadam i myśle, że na 14-tą powinienem się spokojnie wyrobić. W związku z powyższym będę jechał z Bydgoszczy, więc możemy zrobić zbiórkę gdzieś na mieście (Makro/Geant/StaryRynek?) i pojechać na miejsce razem. Wszystko ma jak widać swoje dobre strony .
Za zaistniały problem bardzo przepraszam i mam nadzieje, że w niczym to jednak nie przeszkodzi - przynajmniej już nie będzie tak słońce dawać czadu .

Cytat:
A ktoś będzie korzystał z tych artykułów?? Przecież chyba jakoś do domu trzeba będzie wrócić?


No też pytanie! Jasne że nie! będziemy tylko się chwalić i oglądać co kto ma .

Cytat:
No ja osobiście jak jadę to muszę być 100% trzeźwy, nie wiem jak tam Wy. (...)


No z tym może być problem. Weź śpiwór do plecaka to gdzieś Cie zbunkrujemy . Ale oczywiście będzie to spotkanie całkowicie bezalkoholove .
  
 
Cytat:
2004-05-31 03:08:14, Race_D pisze:

(...) ...jeśli jego konstrukcja na to pozwala (w Maluchu można sie nie wyspać).



oooj RACE Ty jeszcze nie wiesz co można w maluchu robić!
Noo ale co jest chlopaki? Nikt sie nie odzywa?
  
 
Kurde molek, zaczyna się chmurzyć. Jeżeli będzie padać to może być problem, skoro mam jechać na rowerze. Także jeżeli będzie padać to niestety mnie nie będzie.
  
 
Spocik był bardzo fajny, nich z naszych oprócz mnie nie był, macie czego żałować. Kolegom z FSO AK i F&F dziękuję za zaproszenie i za towarzystwo. Ogólnie to nie padało, dopiero w drodze powrotnej mnie dopadł deszcz i podczas jazdy z kasku mi kapało na łeb. Pozdrówka
Miły
  
 
Przedstawiciel LKP był to najważniejsze!
Intergacja była to najważniejsze!
Pozdro Miły --> fajny rower
  
 
Ale puszek wszystkich nie zabrałeś . Jak Ciebie złapał deszcz to u nas chyba też popadywało ale nikt nie zwracał na to większej uwagi . Wiecej napisze jak wrzucę fotki gdzieś na neta.
Jako że żadna Ładna się nie pokazała to wrzucam jedną z najlepszych fotek tego spotu z podobnymi autkami (w tym moim ):

Mam nadzieje że na kolejny spocik ktoś od Was się przykula.
  
 
Cytat:
2004-06-06 17:22:39, Race_D pisze:
Ale puszek wszystkich nie zabrałeś .


przecież puszki miałem posprzątać ja, a Ty pozostałe śmieci?! A tak poważnie to kiedy wyjeżdżałem były jeszcze puszki z zawartością to nie chciałem zabierac. Poza tym tylko syf w sakwie by mi się zrobił. Ale za to możecie mi pogratulować, bo Race - tak jakby za Twoim pośrednictwem u Twojej rodziny mam już załatwioną robotę - za dwa tygodnie zaczynamy. Także jak widzisz oprócz puszek niedługo będzie też inne źródło dochodów
Cytat:
Pozdro Miły --> fajny rower


Dzięki. Mi z kolei podobała się ta szeroka felga u Ciebie. Wyglądało to jak podwójne koło ciężarówy.
  
 
Mily - pomagamy jak możemy .

Żeby tak zupełnie nie zawieść dzisiaj wrzucam jeszcze jedną fotkę z tej serii. Niestety dom już zadaszony co skutecznie przeszkadzało w kadrze :

Jutro reszta...
  
 
>> FOTKI REJSA << hosted by ZoLt4R .
W sumie ~90 fotek.
Zapraszam do oglądania!

Mała zajawka...










I jeszcze fotka-bonus - kto zgadnie co ona przedstawia?? (nie podpowiadać )



BTW - Chyba nam odjebało

ps. Ktoś ma ochotę na kiełbaskę z grila?
  
 
Cytat:
2004-06-06 18:41:33, mily_byd pisze:
Dzięki. Mi z kolei podobała się ta szeroka felga u Ciebie. Wyglądało to jak podwójne koło ciężarówy.



TNX
  
 
hmm,czyzby ktos zatykał rure wydechową w maluchu?
  
 
Cytat:
2004-06-08 11:42:16, Grzesiek pisze:
hmm,czyzby ktos zatykał rure wydechową w maluchu?



No zatyka, ale czym! Jak oglądniecie film to się wszystko wyjaśni.

ZoLt4R Entertainment Network we współpracy z Racing Extreme Productions mają zaszczyt przedstawić:

>> Race_D's Rancho Party 5-6.06.2004 <<

Na razie na servie neo ale prosiłem już kilka osób o wrzucenie na coś szybszego. Jak kto może to po ściągnięciu niech zrobi mirrora.
Czekamy na Wasze opinie. IMHO film roku i nagrody oraz nominacje się posypią (Grammy, Oskary itp.) .
Jeżeli produkcja zostanie pozytywnie przyjęta nie wykluczamy kolejnych części z tej serii .

Cytat:
2004-06-06 18:41:33, mily_byd pisze:
(...) Wyglądało to jak podwójne koło ciężarówy.


Masz na myśli "bliźniaki" Jak ktoś pakuje takie "odsadzacze" to musi wystawać - 35mm na stronę to już wynik .

BTW - Mily, nie brakuje Ci jakiegoś śrubokręta? Bo mam jakiś jeden i chyba nie pochodzi on z serwisu 2Rotor'a .


[ wiadomość edytowana przez: Race_D dnia 2004-06-22 03:18:35 ]
  
 
fajne macie te fiaciki, a Lady Ladniejsze
  
 
Cytat:
2004-06-09 19:41:53, Fruwak pisze:
fajne macie te fiaciki, a Lady Ladniejsze


Udowodnij . Niestety z całego regionu pojawił się tylko jeden przedstawiciel LKP
,
w dodatku nie zmotoryzowany, więc trudno nam było to ocenić .
Mam nadzieję, że następnym razem to się zmieni bo jest kilka Ładnych okazów w okolicy
Wyjeżdżając samotny LKP-owiec postanowił zboczyć z drogi lekko w pole za namową mojego psa

ale potem jakoś wrocił na właściwy tor i z tego co widać dojechał nawet do domu. Ale z ważenia zapomniał chyba o śrubokręcie...
  
 
Faktycznie Race zapomniałem śrubokręta. Praktycznie to zapomniałem o tym, że go zapomniałem, bo dopiero teraz mi się przypomniało jak żeś napisał na forum. A tak bym nie pamiętał. Na szczęścia nie jest to jakaś cenna rzecz, ale skoro już mi przypomniałeś to niedługo będę mógł go odebrać, jak za kilkanaście dni bedę miał u Ciebie robotę
  
 
Obejrzałem filmik i przyznam, że nie żałuje swojej nieobecności...
Kupili sobie chłopaki fiaty, poważna sprawa, ale żeby od razu chlać z tego powodu?