Co to są za części?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam, mam wyciągnięty Centralny zamek i były przy tym takie oto części, sorki za zdjęcia ale tylko to miałem. Pierwsza to jakiś czujnik który przymocowany jest do c.z.Czujnik z C.Z. i drugie zdjęcie włożonego do zamka ]Drugie zdjęcie[/URL] oraz drugi czujnik w kształcie półksiężyca, znajduje sie na zamku od środka drzwi]samo[/URL] i ]z zamkiem[/URL] powiedzcie mi czy to wchodzi w skład centralnego czy to jest dodatkowe do alarmu?
  
 
moim zdaniem od alarmu. Mam centralny w mkV bez alarmu i takie czujniki w nim nie występują.
  
 
ten polksiezyc to czujnik od alarmu
on chyba zabezpiecza wkladke przed grzebaniem innych ludkow nie majacych kluczykow

a co do pierwszego na wkladce tesz chyba od alarmu lub to jest to od podwojnego ryglowania drzwi
  
 
mi sie wydaje ze to jest mikroswicz który jest odpowiedzialny za alarm i kontrolke niedomknietych drzwi.
  
 
to już wiem że ten półksięzyc nie wchodzi do zestawu c.z. i jest od alarmu a ta kostka biała co jest wstawiona zaraz koło zamka drzwi to czujnik drzwi niedomkniętych(u mnie nie świeci sie żadna kontrolka że drzwi niedomknięte) i alarmu i też nie wchodzi do zestawu c.z. dobrze mówie?
  
 
Kleszczak sprzedaj mi te białe kostki-switche . Są cztery-po jednym przy każdym zamku.
  
 
a czy jak odłącze te białe swiche od alarmu to on będzie działał prawidłowo?
Sławko-widomośc na priv.