"Rejs Party 2004 - fotki i filmik" - Strona 7

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witaj na forum Kiełbasko . Mam nadzieje ze bedziesz czesto zaglądał i regularnie sie z nami spocił.

Cytat:
2004-06-09 14:45:57, Prozak pisze:
ggrrrr jakiego dekodeka macie bo mi sam dzwiek dekoduje


Ja mam starego MediaPlayer'a - standard z Windy 98 (ten klasyczny bez własnej "skóry"). Po prostu po załadowaniu filmu sam ściągnął odpowiedni kodek z Majkroszitu, zainstalował go i odpalił film. Bajerka jest.

Cytat:
2004-06-09 15:55:29, czeczun pisze:
(...) Szkoda tylko, że nie udało się nagrać jak na wyjeździe z Torunia zupełnie niechcący bokiem wyjechałem


No ja też żałuje bo sądząc po tym początkowym ujęciu fajnie by to wyglądało

THOR - jak sie nastawiasz na lipiec-sierpień to wiadomo że się nie wyrobisz na czerwiec .

Vyzn-R - Kakao po prostu lepiej wygląda z piwem niż bez

Reaktywacja w Toronto koniecznie na inauguracji Lightning'a
  
 
na inauguracje lightninga jak najbardziej, musowo

co do spotu podobnego jak ostatnio z mam nadzieje wieksza iloscia osob mam pewien pomysl. polaczenia srodowiska typowo samochodowego (lad) i vodkowego (woda). ale najlepiej juz w wakacje jak ludzie troche czasu beda mieli... mysle ze spodobalo by sie wszystkim...

wlasnie wrocilem z piwka..
bajerka jest
  
 



" faze ma jak ch**



zazdroszcze imprezy

video zajebiste duzy plus za ac/dc


chociaz moze troche bal samcow
  
 
nio zaskoczyl filmik i superosko wyglada trzeba zorganizowac cos na koncu czerwca poczatku lipca jak kazdy sprawy z ucczelniami i szkolami bedzie mial pozalatwiane to wieksze grono powinno siem znalesc
  
 
Zoltar filmik miodzio
Miło mi że Kepasa dołączył do nas (forum) ;-P
Oby więcej takich integracji
Pozdro Sobot
  
 
jakby ktoś się pytał to kiełbaske było 11 a wczoraj na grilku tylko 5 ale daje rade bezwatpienia będe już na każdej takeij imprezie choćbym miał jechac rowerem a swoją droga Race dzie ten koleś się podziałw kasku na rowerze?? on żyje wogóle?? Zolt4r film pierwsza klasa już go obejrzałem marta się znalazła normalnie nominuje CIę do oscara pozdro dla wszystkich wariatów
  
 
Cytat:
2004-06-10 13:56:12, maroWalcz pisze:
(...) a swoją droga Race dzie ten koleś się podziałw kasku na rowerze?? on żyje wogóle?? (...)


O dziwo przeżył, pomimo że po dwóch piwach już ostro zboczył z drogi już wyjeżdżając ode mnie

za namową psa chyba, ale jakimś cudem dotarł nawet do domu. Z wrażania chyba zapomniał swojego śrubokręta .
Tu się ów kolega wypowiadał: >> TEMAT NA LKP <<
  
 
mirror : http://slave.e-edukacja.pl/~fiat/download/filmy/race_d_rancho_party-5-6.06.2004.wmv
  
 
klip powinien zajac zaszczytne miejsce w dziale 'filmy' na stronce klubowej
  
 
Cytat:
2004-06-10 17:58:58, ZoLt4R pisze:
klip powinien zajac zaszczytne miejsce w dziale 'filmy' na stronce klubowej


No tysz prawda - są Kanty, Maluchy, przejazdy, integracja... Full wypas .

Dzienkowałem już via GG za mirror ale jeszcze raz oficjalnie THX.
  
 
Hehe Filmik daje rade Brawo
  
 
Tia...filmik niezły, muzyka dobrana super...mocgły by byc tylko jakieś łagodniejsze zmiksowane przejścia między kolejnymi wątkami...a na końcu filmu Wystąpili: i urywki scen z gagadkami (tak jak to jest na końcu w "Złotopolskich") albo to co nie wyszło (jak na kńcu w Jackie Chanie)..

Aha RaceParty jest niebezpiecznie blisko nazwy RiceParty (taki dżołk - noł offence)
  
 
Cytat:
2004-06-10 20:36:02, dooh pisze:
Aha RaceParty jest niebezpiecznie blisko nazwy RiceParty (taki dżołk - noł offence)


Dobrze ze nie GejParty... bo same chopy
  
 
Cytat:
2004-06-10 21:08:23, Vyzn-R pisze:
Cytat:
2004-06-10 20:36:02, dooh pisze:
Aha RaceParty jest niebezpiecznie blisko nazwy RiceParty (taki dżołk - noł offence)


Dobrze ze nie GejParty... bo same chopy


Jest RaceParty albo RejsParty - więcej wariantów nie ma! Porsze m itu nie robić OT z poważnego tematu .

Dooh - ale ryż
  
 
Sake??
  
 
Cytat:
2004-06-10 21:08:23, Vyzn-R pisze:

Dobrze ze nie GejParty... bo same chopy


O przepraszam Marta była
  
 
aaaa... zapomniałem o Marcie i rzece ale ona sie przyczaiła w wodzie to sie nie liczy
  
 
Race ten koleś na ladzie to na maksa pojechany ale dobrze ze nasz mily żyje dojechałjak widac

rac party - jazda bez trzymanki
  
 
O przepraszam Marta była
Cytat:



no sobot była, ale za długo nurkowała
race party jazda bez trzymanki
  
 
Cytat:
2004-06-10 23:59:02, maroWalcz pisze:
Race ten koleś na ladzie to na maksa pojechany ale dobrze ze nasz mily żyje dojechałjak widac

rac party - jazda bez trzymanki



No jazdę tam niezła robią, zupełnie nie wiem po co. Ale jak ktos chce sie przyjrzec - >> TEMAT NA LKP << (polecam). Tylko jak ktoś chce cos pisać to qlturalnie, co by złego świadectwa klubowi nie wystawiać ("...powinien godnie reprezentować klub...")