Gadżety do samochodu - 5 propozycji

Gadżety do samochodu - 5 propozycji - Samochody03.01.2019 Jeśli spędzasz sporo czasu za kierownicą, koniecznie zainteresuj się gadżetami, które sprawią, że Twoje podróże będą bardziej komfortowe, ale również bezpieczniejsze.

Wystarczy tylko kilka dodatków, by zupełnie odmienić wygodę podczas kierowania pojazdem. Jakie gadżety warto mieć w swoim aucie?

Kamerka samochodowa

Kamerka samochodowa nie tylko pozwoli nam zarejestrować ewentualne wypadki i kolizje. Bardzo często na drodze przytrafiają się interesujące, a nawet zabawne sytuacje, którym pragniemy się jeszcze raz przyjrzeć. Niewielkie kamery samochodowe można wygodnie przypiąć przy przedniej szybie, bez obaw, że będą ograniczały pole widzenia. Jeśli chcesz jeszcze bardziej ograniczyć koszty związane z zakupem, wykorzystaj kody rabatowe na https://alerabat.com/kod-promocyjny/avans do sklepu avans.pl, które pozwolą Ci na większe zakupy, bez zbędnego przepłacania!

Gadżety do samochodu

Nakładka na ucho przeciw zasypianiu

Zwłaszcza podczas długich tras nasza czujność się osłabia. Często dochodzi do zjawisk mikrodrzemek, gdzie na ułamek sekundy, nie zdając sobie z tego sprawy, zasypiamy. Jest to wyjątkowo groźne zjawisko, więc jeśli odczuwasz nadmierną senność, w trakcie prowadzenia samochodu koniecznie zaopatrz się w nakładkę na ucho, która obudzi Cię, gdy tylko przechylisz głowę. Taki alarm zagwarantuje, że nie zaśniesz za kierownicą, a nawet jeśli Ci się to zdarzy, szybko zostaniesz przywrócony do rzeczywistości.

Ładowarka samochodowa

Ładownie telefonu w samochodzie wymaga wykorzystania odpowiedniej ładowarki wyposażonej w wejście USB. Jest to niezbędny gadżet zwłaszcza dla osób, które wykorzystują telefon do nawigacji lub spędzają w podróży wiele godzin. Warto zakupić ładowarkę sięgając po kody zniżkowe na AleRabat.com. Naszą propozycją jest model z kilkoma wejściami, dzięki czemu reszta pasażerów również będzie mogła podładować swoje telefony.

Oczyszczacz powietrza do samochodu

Powietrze w samochodzie często jest nieświeże. Dodatkowo jeżdżąc po dużych miastach musimy, zmagać się z zniszczeniami i smogiem. Aby zapewnić sobie wysoką jakość powietrza, zakupmy oczyszczacz, który przeznczony jest do samochodów. Najprostsze modele dostępne są już od 300 złotych. Jeśli dodatkowo skorzystasz z kodów rabatowych dostępnych na Alerabat.com, cena obniży się nawet o kilkadziesiąt złoty. Mały gadżet, a może znacznie poprawić nasz komfort jazdy!

Rzutnik na szybę

Rzutnik na szybę jest niecodziennym gadżetem, który może ciekawie urozmaicić naszą podróż. Po zamontowaniu go w samochodzie wyświetla on na szybie informacje na temat prędkości jazdy czy ilości przebytych kilometrów. Mimo że nie wpływa on bezpośrednio na komfort jazdy, z pewnością wzbudzi zainteresowanie wielu osób.

Gadżety do samochodu powinny zainteresować zwłaszcza osób, które spędzają dużo czasu za kierownicą, jednak pozostali, którzy z auta korzystają sporadycznie, też mogą wykorzystać interesujące pomysły, które zadbają o wygodę i bezpieczeństwo. Używając kodów zniżkowych ze strony AleRabat.com, każdy zainteresowany jest w stanie wybrać coś odpowiedniego dla siebie robiąc zakupy w sklepie Avans. Zakupy z Alerabat.com będą czystą przyjemnością!